Пам’ятку археології “Городище-Вали ІХ-ХІІІ століття” можуть реставрувати

Пам’ятку археології “Городище-Вали ІХ-ХІІІ століття” можуть реставрувати

10 вересня заступник Володимир-Волинського міського голови Лариса Кулікова була присутня на нараді за участі заступниці Міністра культури та інформаційної політики України Лариси Петасюк, що відбулася в Луцьку. У ході наради відбулася презентація туристичного потенціалу області в галузях культури і туризму.

Про це йдеться на сайті Володимир-Волинської міської ради.

Керівництво області, представники органів місцевого самоврядування обговорили нагальні потреби, перспективні можливості та розвиток культури та туризму Волині.

У результаті неодноразових звернень ДІКЗ “Стародавній Володимир”, представників Володимир-Волинської міської ради, область запропонувала в ході “Великого будівництва” реставрувати пам’ятку археології «Городище-Вали ІХ-ХІІІ століття» у місті Володимир-Волинський» в комплексі земляних валів замку XIV-XVI століття.

У Володимирі-Волинському не перший рік лобіюють питання реставрації валів, адже це сприятиме підвищенню інтересу населення до історії. 

На території городища проведені комплексні наукові дослідження, розроблений ескізний проєкт комплексу по об’єкту “Реставрація, пристосування та музеєфікація пам’ятки археології – «Городище – Вали ІХ – ХІІІ ст.» у місті Володимир-Волинський (в комплексі земляних валів замку ХІV – XVІ ст.). Виготовлено проєктно-кошторисну документацію “Реставрація та пристосування громадської будівлі під музейно-адміністративну функцію”.

Нагальним є питання проведення наукових рятівних археологічних досліджень, ексгумаційних робіт та перепоховання останків, розпочатого у 2013 році.

Анна АРТЮХ.
Фото з відкритих джерел.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи справилася б центральна влада з епідемією коронавірусу без підтримки органів самоврядування Волині?

Чи справилася б центральна влада з епідемією коронавірусу без підтримки органів самоврядування Волині?

Звичайно, адже вона використала для боротьби з Covid-19 весь потрібний державний ресурс. (9) - 12.3%
У Києві тільки імітують бурхливу діяльність. Насправді під прикриттям коронавірусом вирішують інші справи. (38) - 52.1%
Якби не місцеві ради, то епідемія б стала масовою. (17) - 23.3%
Мене це не стосується. (6) - 8.2%