Колискова, голуби і кульки миру

Колискова, голуби і кульки миру

Цьогорічне обласне дійство «Мамина колискова» було з присмаком жури. Воно розпочалось акцією «Мами Волині – за мир в Україні!».

Ведуча дійства Ніна Фурдило, почесна членкиня Союзу українок України Тамара Раєвич, голова обласної організації Союзу українок Любов Ганейчук, почесна членкиня обласної організації жіночого товариства ім. Олени Теліги Леся Ковальчук говорили про матерів, які оплакують загиблих на Майдані, в Криму, на Сході України. Всі засудили агресію Росії, диверсантів, сепаратистів-бойовиків, що діють на Донеччині і Луганщині. Відтак вшанували загиблих героїв біля луцького народного меморіалу Небесній Сотні. Люди до сьогодні несуть сюди квіти і свічі. Цього разу діти запустили у небо кульки миру, і вони змішалися з голубами, що згори, мов душі загиблих, дивилися на живих. Відтак у волинському музично-драматичному театрі відбулося свято «Мамина колискова». Звучали пісні у виконанні аматорів, відомих артистів та хорових колективів, були музичні та хореографічні номери.


– Ідея цього свята народилася у колективі нашого Центру, – каже директор ОНМЦК Любов Рожнова. – Відтоді увійшло у традицію і стало одним із найулюбленіших. А все тому, що саме колисковою кожна мати прикликую щасливу долю для своєї дитини. Це найперше, що чує немовля, приходячи у світ.

У холі діяла виставка «Боже, бережи Україну!», де зокрема експонувалися ікони Оксани Бойко, Антоніни Шевченко, Яніни Дорецької і Віри Ляшецької.


Цього дня діти роздавали усім перехожим листівки «Привітай маму» та жовто-блакитні стрічки. Організували це свято управління культури облдержадміністрації, обласний науково-методичний центр культури та Волинський обласний краєзнавчий музей. На Театральному майдані відбулися також фестиваль рушників «Вишиті обереги єднання», інші святкові заходи, діяло містечко майстрів.

Сергій ЦЮРИЦЬ. 

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Децентралізація влади в Україні...

Децентралізація влади в Україні...

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (70) - 13.3%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (232) - 44.2%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (160) - 30.5%