На Волині тривають стратегічні навчання

На Волині тривають стратегічні навчання

На Волині тривають стратегічні навчання «Об’єднані зусилля 2020».

Про це повідомляють на фейсбук-сторінці Волинської ОДА.

Сьогодні, 22 вересня 2020-го року, Юрій Погуляйко як голова ради оборони області та голова зони ТрО №1 (Волинська область) отримав розпорядження з територіальної оборони оперативного командування «Захід» (щодо навчання).

Згідно розпорядження силам, які беруть участь у виконанні завдань територіальної оборони, визначено алгоритм дій. Своєю чергою, штабам зони ТРО проведено уточнення плану територіальної оборони.

Таким чином продовжується виконання завдань територіальної оборони у відповідності до норм та обмежень, визначених міжнародним та гуманітарним правом та законами.

Як повідомив обласний військовий комісар Роман Кулик, підрозділи територіальної оборони учора завершили бойові злагодження, а сьогодні приступили до виконання бойових завдань.

Довідково: У період з 19 по 26 вересня 2020 року в ряді областей держави, зокрема у Волинській області, під керівництвом Головнокомандувача Збройних сил України проводиться 22-25 вересня стратегічне командно-штабне навчання (далі – СКШН або навчання) «Об’єднані зусилля – 2020».

Також за планом командувача військами ОК «Захід» – 19-26 вересня тривають навчальні збори військовозобов’язаних окремих підрозділів територіальної оборони (далі – ТрО).

До навчань і навчальних зборів залучаються декілька сотень посадовців суб’єктів ТрО у складі штабів територіальної оборони та з числа особового складу підрозділів ТрО.

Заходи проводитимуться по всій території області, включатимуть як теоретичні удосконалення так і практичний вишкіл на стрільбищах та навчальних полях, інших місцях несення служби.  

Завданням навчань є перевірка функціонування всіх складових системи управління територіальною обороною та відпрацювання реагування на виникнення загрози в межах області.

Анна АРТЮХ.
Фото з відкритих джерел.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи справилася б центральна влада з епідемією коронавірусу без підтримки органів самоврядування Волині?

Чи справилася б центральна влада з епідемією коронавірусу без підтримки органів самоврядування Волині?

Звичайно, адже вона використала для боротьби з Covid-19 весь потрібний державний ресурс. (10) - 12.2%
У Києві тільки імітують бурхливу діяльність. Насправді під прикриттям коронавірусом вирішують інші справи. (41) - 50%
Якби не місцеві ради, то епідемія б стала масовою. (18) - 22%
Мене це не стосується. (10) - 12.2%