Горохівська родичка жирує в Росії!

Горохівська родичка жирує в Росії!


Оксана Марченко – дружина Віктора Медведчука, голови політради партії ОПЗЖ та кума кремлівського диктатора Владіміра Путіна – на початку осені стала власницею російської компанії, що спеціалізується на будівництві, інженерних роботах і проєктуванні. 


Журналісти-розслідувачі «Схем» – проекту «Радіо Свобода» та «UA:Перший» – встановили, що за даними Реєстру юридичних осіб Російської Федерації, 11 вересня 2020 р. російська компанія «Юг Энерго», яку, відповідно до декларації про майно та доходи Віктора Медведчука, контролює його дружина Оксана Марченко, стала єдиною власницею компанії «НЗНП Инжиниринг», котра зареєстрована в м. Москві 1 квітня 2020 р., а її основним напрямком є «діяльність замовника-забудовника, генерального підрядника», додаткові види діяльності – «у галузі архітектури, інженерні рішення в будівництві, управління проектами».

«НЗНП Інжинірінг» із серпня 2020-го є членом «Ассоциации проектировщиков Южного округа» – це зазначено на сайті Асоціації Південний округ – територіальне об’єднання, в яке входить і Ростовська область, де розташувався завод, що належить родині Медведчука-Марченко.

«Назва будівельної фірми співзвучна із низкою компаній родини Віктора Медведчука і Оксани Марченко, які задіяні у видобутку і переробці нафтопродуктів на території Російської Федерації. Зокрема: «НЗНП Трейд» – компанія, яка на сумнівному конкурсі отримала право видобувати нафту на Гавриківському родовищі у Ханти-Мансійському окрузі, ТД «НЗНП» – компанія, яка займається продажем нафтопродуктів, "Югтранс-НЗНП" – компанія-перевізник та АО «НЗНП» (Новошахтинський завод нафтопродуктів, який постачає пальне в окупований Росією Крим)», – зазначає «Українська правда».

Як встановили журналісти, нафтопродукти цього підприємства, попри санкції США щодо Віктора Медведчука, також постачаються у порт Х’юстона для корпорації Exxonmobil.

Директором «материнської» для всіх цих нафтових структур компанії (ООО «Юг Энерго») є Валерій Пак – колишній заступник Міністра природних ресурсів Росії та колишній керівник Федерального агентства з користування надрами.

Влітку 2018 р. «Схеми» повідомляли, що зять Віктора МедведчукаАндрій Рюмін – теж вирішив зайнятися будівництвом у Росії.

Лідер опезежистів Віктор Медведчук у червні 2020 р. заявив журналістам «Схем», що нікому не дає коментарів стосовно бізнесу. Однак два роки тому політик розповів, як працює їхній родинний бізнес:

«Оксана Марченко, моя дружина, не займається бізнесом. Вона володіє бізнесом. Раз. А керую бізнесом я».

Слід зазначити, що Оксана Марченко в попередні роки дуже часто бувала на Волині, де відвідувала родичів в одному з сіл Горохівщини.

Крім цього, теледіва та магнатка разом із Віктором Медведчуком полюбляє регулярно бити поклони в жіночому монастирі РПЦ в Україні (УПЦ МП), що в с. Зимне Володимир-Волинського р-ну. Побували вони тут і 7 січня ц. р., прилетівши приватним вертольотом у супроводі охоронців.

Світлана КОМА.

На фото порталу «Волинь 24»: Оксана Марченко і Віктор Медведчук під час Різдвяного богослужіння в Зимненському жіночому монастирі РПЦ в Україні (УПЦ МП).

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи справилася б центральна влада з епідемією коронавірусу без підтримки органів самоврядування Волині?

Чи справилася б центральна влада з епідемією коронавірусу без підтримки органів самоврядування Волині?

Звичайно, адже вона використала для боротьби з Covid-19 весь потрібний державний ресурс. (10) - 12.3%
У Києві тільки імітують бурхливу діяльність. Насправді під прикриттям коронавірусом вирішують інші справи. (40) - 49.4%
Якби не місцеві ради, то епідемія б стала масовою. (18) - 22.2%
Мене це не стосується. (10) - 12.3%