Студенти ЛНТУ відвідали Боратинську ОТГ

Студенти ЛНТУ відвідали Боратинську ОТГ

Студенти 3 курсу Луцького національного технічного університету завітали на екскурсію до Боратинської громади. Молоді люди навчаються на факультеті фінансів, обліку, лінгвістики та права та здобувають вищу освіту за спеціальністю «Соціальне забезпечення».

Про це повідомляють на сайті Боратинської ОТГ.

Під час візиту студенти ознайомилися з інфраструктурою громади – відвідали ЦНАП, Боратинську амбулаторію та місцевий спорткомплекс. Студентів особливо зацікавила робота Центру надання адміністративних послуг та Служби у справах дітей, сім’ї та соціального захисту населення у контексті надання соціальних послуг. Спільно з представниками органу місцевого самоврядування молоді люди також обговорили питання децентралізації, перспективи розвитку та стратегічні цілі Боратинської громади.

Візит студентів ЛНТУ 2020 3 Про структуру апарату сільської ради, повноваження і обов’язки сільського голови та депутатів розповів очільник Боратинської громади Сергій Яручик. Голова закликав молодь не бути байдужими і цікавитися політичним та соціально-економічним розвитком своїх громад та країни в цілому:

«Мешканці громад, особливо молодь, повинні мати об’єктивну думку про владу, сформовану на основі власних спостережень. Під час таких інформаційних заходів та екскурсій кожен може стати на крок ближче до місцевої влади. Вкрай важливим також вважаю процес залученості мешканців до прийняття рішень – у цьому плані ми намагаємося бути максимально лояльними та відкритими».

Анна АРТЮХ.
Фото з сайту Боратинської ОТГ.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи справилася б центральна влада з епідемією коронавірусу без підтримки органів самоврядування Волині?

Чи справилася б центральна влада з епідемією коронавірусу без підтримки органів самоврядування Волині?

Звичайно, адже вона використала для боротьби з Covid-19 весь потрібний державний ресурс. (10) - 12.2%
У Києві тільки імітують бурхливу діяльність. Насправді під прикриттям коронавірусом вирішують інші справи. (41) - 50%
Якби не місцеві ради, то епідемія б стала масовою. (18) - 22%
Мене це не стосується. (10) - 12.2%