Перенесено центри для голосування

Перенесено центри для голосування

Центри для голосувань перенесли.

Про це повідомляють на сайті Луцької міської ради.

Після проведення останніх виборів через неможливість власників будівель забезпечити підготовку приміщень для голосування, невідповідність вимогам санітарно-технічних норм та з метою покращення доступності було перенесено центри для голосування п’яти виборчих дільниць:

- № 071061 — з Луцького біотехнічного інституту (вул.Гетьмана Сагайдачного, 6) у ЗОШ І-ІІІ ступенів № 17 (вул.Щусева, 10 );

- № 071069 — з Теремнівського будинку культури (вул. Теремнівська, 59) у Луцький центр професійно-технічної освіти (вул.Писаревського, 13);

- № 071073 — з Волинської обласної профспілкової бібліотеки ім. І.І.Фуріва (просп. Молоді, 4) у ЗОШ І-ІІІ ступенів № 22 (просп. Відродження, 32);

- № 071089 — з ЖКП № 11 (вул.Федорова, 9) у ЗОШ І-ІІІ ступенів № 25 (вул.Федорова, 7);

- № 071094 — з мостобудівельного загону №60” ПАТ “Мостобуд” (вул.Ківерцівька, 7А) у Волинський обласний еколого-натуралістичний центр (вул.Ківерцівська, 9Б).

Виборців просять звернути увагу на зазначену у запрошеннях адресу приміщення для голосування. Запрошення виборцям надійдуть до 15 жовтня включно.

У Луцькій міській територіальній громаді голосування на місцевих виборах 25 жовтня 2020 року пройде на 109 виборчих дільницях (100 звичайних та 9 спеціальних).

У місті Луцьку будуть працювати 83 виборчі дільниці, з них 74 — звичайні та 9 — спеціальних у лікувальних закладах міста, а у населених пунктах, що увійшли до складу Луцької міської територіальної громади, — 26 звичайних виборчих дільниць.

Відповідно до змін у виборчому законодавстві вперше детальна інформація про виборчі дільниці розміщена на офіційному сайті Державного реєстру виборців у відкритому доступі. Тепер можна не тільки знайти місцерозташування своєї виборчої дільниці, а й отримати всі відомості про неї: від кількості виборців до плану- схеми приміщення (поверх, наявність ліфта, пандуса, стільникового зв’язку тощо). Це дає можливість оцінити рівень доступності приміщень для голосування та, при потребі і за наявності підстав, завчасно потурбуватись про забезпечення голосування за місцем перебування (на дому).

Анна АРТЮХ.
Зображення ілюстративне.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи справилася б центральна влада з епідемією коронавірусу без підтримки органів самоврядування Волині?

Чи справилася б центральна влада з епідемією коронавірусу без підтримки органів самоврядування Волині?

Звичайно, адже вона використала для боротьби з Covid-19 весь потрібний державний ресурс. (10) - 12.3%
У Києві тільки імітують бурхливу діяльність. Насправді під прикриттям коронавірусом вирішують інші справи. (40) - 49.4%
Якби не місцеві ради, то епідемія б стала масовою. (18) - 22.2%
Мене це не стосується. (10) - 12.3%