Ще більше і по всьому світу: Укрпошта і monobank пропонують кешбек 15%

Ще більше і по всьому світу: Укрпошта і monobank пропонують кешбек 15%

Укрпошта та monobank розширюють вигоди для клієнтів у рамках спільного проєкту: збільшують розмір кешбеку за посилки, розширюють перелік послуг у рамках акції та подовжують термін дії акційної пропозиції. Так, із 1 жовтня усі відправники та одержувачі посилок, які розраховуватимуться за послуги доставки картками monobank у мережі POS-терміналів Укрпошти, миттєво отримають кешбек у розмірі 15% від вартості послуг.

Про це інформує пресслужба АТ «Укрпошта».

Окрім «Укрпошта Стандарт», «Укрпошта Експрес» та SmartBox, кешбек нараховуватиметься також на експортні відправлення (дрібні пакети, посилки, EMS). Партнерський проєкт продовжено до 30 листопада 2020 року і діє в більш ніж 4 тис. автоматизованих відділеннях Укрпошти.

«Нам приємно констатувати, що перший партнерський проєкт Укрпошти з monobank виявився успішним. Упродовж двох місяців пропозицією скористалися понад 30 тис. клієнтів – відправників та отримувачів посилок. Така активність у рамках проєкту, а також чисельні прохання наших постійних клієнтів спонукали нас до розширення умов цієї акції. Враховуючи той факт, що тарифи національного поштового оператора на доставку є одними з найнижчих в Україні, розширення акційних умов спільного промо Укрпошти та monobank спонукатиме скористатися пропозицією більшу кількість відправників та отримувачів посилок, які, в свою чергу, зможуть ще більше заощадити на вартості доставки – саме у розпалі бізнес-сезону. Поза цим ми також подбали про комфортніші умови обслуговування клієнтів. Зокрема, розширили дію «Щасливих годин для відправників» на понад 1300 поштових відділень: відвідуючи Укрпошту після 13:00, наші клієнти зможуть комфортніше та швидше відправити чи отримати посилки», –  зазначила заступник генерального директора із розвитку мережі Валентина Дудко.

Щоб взяти участь в акції, потрібно бути клієнтом Укрпошти та власником картки monobank, у мобільному застосунку monobank у розділі «Партнерські програми» обрати категорію кешбеку «Укрпошта» та розрахуватися за пересилання відправлення карткою monobank у мережі POS-терміналів Укрпошти.

Нагадаємо, що отримати та відправити посилку у відділеннях Укрпошти клієнти зможуть більш комфортно у другій половині дня. А до 13:00 компанія пропонує суттєво заощадити під час дії «Щасливих годин для платежів» при оплаті комунальних та інших платежів. Для прийому оплати платіжними картками в найбільш завантажених автоматизованих поштових відділеннях України у обласних центрах та населених пунктах, де мешкає понад 2000 жителів, встановлено 5000 POS-терміналів. Нині Укрпошта має найбільшу в Україні мережу – понад 11 тис. відділень та доставляє відправлення по всій території України.

Наш кор.

 

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи справилася б центральна влада з епідемією коронавірусу без підтримки органів самоврядування Волині?

Чи справилася б центральна влада з епідемією коронавірусу без підтримки органів самоврядування Волині?

Звичайно, адже вона використала для боротьби з Covid-19 весь потрібний державний ресурс. (10) - 12.3%
У Києві тільки імітують бурхливу діяльність. Насправді під прикриттям коронавірусом вирішують інші справи. (40) - 49.4%
Якби не місцеві ради, то епідемія б стала масовою. (18) - 22.2%
Мене це не стосується. (10) - 12.3%