5 ключових запитань

5 ключових запитань


Президент Владимир Зеленський 13 жовтня ц. р. анонсував проведення у день місцевих виборів – 25 жовтня 2020 р. – всенародного опитування, на якому українцям запропонують дати відповідь на 5 ключових питань. 


Володимир Зеленський у відеозверненні 13 жовтня заявив:

«25 жовтня на виборчій дільниці я задам тобі 5 важливих питань про те, що ми обговорюємо на вулиці, на кухні та в Інтернеті, про що сперечаємось із друзями, батьками або таксистами. Про те, про що нас раніше ніколи не питали. 5 важливих питань, щоб дізнатися твою думку. Не політика з високих кабінетів, не незалежних експертів з телешоу, не агентів з інших держав. Чи не вперше в історії незалежності ми запитаємо: «А що думаєш ти? Чому твоя відповідь важлива? Тому, що буде так, як вирішиш ти».

Президент України Володимир Зеленський також закликав українців прийти на виборчі дільниці 25 жовтня і зробити свій вибір.

Співрозмовник «Української правди» в Офісі Президента повідомив, що питання озвучать найближчим часом: кожного дня по одному.

Як відомо, на 25 жовтня в Україні призначені місцеві вибори. Українці вибиратимуть своїх представників до обласних, районних, міських, селищних та сільських рад.

Слід зазначити, що раніше в Україні також проводилися референдуми. Зокрема, люди переважною більшістю голосів проголосували за створення замість Верховної Ради України двопалатного парламенту, щоб верхню обирали за списками партій, а нижню – представників усіх областей в однаковій кількості, незалежно від кількості населення. За таким принципом, до речі, формується Лантаг у ФРН, двопалатний парламент також працює в сусідній Польщі та багатьох інших країнах.Для невеликої Волині це особливо важливо. 

Проте народні депутати України,змінюючи один одного або залишаючись під найголовнішим скляним куполом держави, впродовж тривалого часу нічого не зробили,щоб втілити в життя цю народну ініціативу.

Можливо,за результатами нового опитування у Володимира Зеленського вистачить політичної волі,щоб переконати парламент та уряд,аби точка зору громадян була обов’язково виконана.

Наш кор.

На фото пресслужби Президента України: Володимир Зеленський.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи справилася б центральна влада з епідемією коронавірусу без підтримки органів самоврядування Волині?

Чи справилася б центральна влада з епідемією коронавірусу без підтримки органів самоврядування Волині?

Звичайно, адже вона використала для боротьби з Covid-19 весь потрібний державний ресурс. (10) - 12.2%
У Києві тільки імітують бурхливу діяльність. Насправді під прикриттям коронавірусом вирішують інші справи. (41) - 50%
Якби не місцеві ради, то епідемія б стала масовою. (18) - 22%
Мене це не стосується. (10) - 12.2%