Архів. 14.10.2020

Архів. 14.10.2020


Про що повідомляли газети. Або замовчували...


40 років тому

466 лікарів

«На основі доленосних рішень XXVз’їзду КПСС продовжилася розбудова мережі лікувальних та лікувально-санаторних закладів області. Лише за роки Х п’ятирічки збудовано 161 медичний заклад, загальна кількість склала 1147, а кількість ліжкомісць сягнула 12550. Про охорону здоров’я дбають 2449 лікарів і 9666 інших медпрацівників, і їхні ряди продовжують зростати: тільки з початку 1980 р. на Волинь за направленням прибуло 466 молодих спеціалістів».

(«Радянська Волинь», 1980 р.).


30 років тому

Подання на арешт

«Віче, що відбувалося 19 жовтня на Театральному майдані м. Луцька, стихійно перетворилося на неконтрольовану акцію протесту.  Студенти та інші активісти національно-демократичних сил перекрили рух по вул. Леніна, щоб примусити прийти представників обкому КПСС на переговори.  І хоча перемовини відбулися, прокурор області Іван Заплотинський звернувся до облради з клопотанням про дачу згоди на притягнення до кримінальної відповідальності і арешт одного з організаторів – депутата Геннадія Кожевникова».

(«Народна трибуна», 1990 р.).

На фото Володимира Данилюка: демонтований у м. Луцьку танк Т-34 везуть на металобрухт.


20 років тому

«Підпільник Кіндрат»

«Справжній арсенал зброї та боєприпасів виявили міліціонери в оселі 40-річного лучанина, колишнього військовослужбовця. Вилучено й унікальні зразки. Наприклад, радянський автомат ППШ, американський карабін «Ремінгтон», радянський пістолет-кулемет системи Сударєва і виготовлений в СССР пістолет-кулемет системи Шпагіна. Слід нагадати, що за незаконне зберігання зброї та набоїв «підпільнику Кіндратові» загрожує позбавлення волі терміном до 7 років».

(«Віче», 2000 р.).


10 років тому

Звільнили голову ОВК

«11 жовтня представники кількох політичних сил в овальній залі обласного «Білого дому» скликали журналістів, щоб висловити своє обурення з приводу рішення Центрвиборчкому про звільнення Олександра Стасюка з посади голови Обласної виборчої комісії. Йому інкримінували «відсутність сейфа для зберігання документації, неправильне ведення діловодства, не допуск інших членів ОВК до вивчення матеріалів кандидатів тощо». Однак, печатки він не віддав, бо заявив, що хоч і був присутнім на засіданні ЦВК та чув про таке рішення, однак, офіційного документи на руки не отримав».

(«Волинська газета», 2010 р.).

Підготував

Сергій ШРАМЧУК.


  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи повинен залишитися Юрій Погуляйко на посаді голови облдержадміністрації?

Чи повинен залишитися Юрій Погуляйко на посаді голови облдержадміністрації?

Він повністю відповідає займаній посаді. (0) - 0%
Його не треба було призначати взагалі та необхідно звільнити. (7) - 21.9%
Головою облдержадміністрації повинен бути волинянин. (13) - 40.6%
Мені байдуже. (10) - 31.3%