Половина Польщі «почервоніла»

Половина Польщі «почервоніла» Від 16 жовтня, понад половина повітів у Польщі внесена у «червону» санітарну зону. У боротьбі з епідемією коронавірусу польський уряд ввів нові правила як у «червоній», так і «жовтій» зонах. З подробицями – Польське радіо.

Прем’єр Матеуш Моравєцький назвав польську модель боротьби з пандемією здоровою, розсудливою та посередньою між повним локдауном та відсутністю обмежень. «Ми переможемо у цій боротьбі, але переможемо, якщо будемо солідарними, будемо разом дотримуватися рекомендацій», – сказав він. А рекомендації у «жовтій» зоні говорять про обмеження зібрань людей до 25 осіб, вищі та середні школи перейдуть на гібридну форму навчання, спортивні події відбуватимуться без публіки, закритими будуть басейни та спортивні зали, після 21:00 – страви тільки на винос, від понеділка обмеження на весіллях до 25 осіб без можливості танцювальних розваг. У «червоній» зоні буде 52 повіти, зокрема великі міста. Це: Бидґощ, Білосток, Ґданськ, Торунь, Краків, Кєльце, Люблін, Лудзь, Краків, Варшава, Ольштин, Познань, Ряшів. У цих зонах будуть обмеження числа осіб у крамницях, заборона проведення урочистих заходів, а вищі та середні школи перейдуть на дистанційне навчання».

Міністерство здоров’я повідомило про нові 9622 випадки зараження коронавірусом SARS-CoV-2, що були підтверджені за минулу добу. Це найбільший добовий показник у Польщі від початку пандемії. Також за цю добу через COVID-19 померли 84 людини, з котрих 78 мали супутні захворювання. Видужали за цей час 2389 пацієнтів. Активних випадків COVID-19 у Польщі – 73544. Впродовж доби було проведено понад 48,9 тисяч тестів на наявність коронавірусу.

Наш кор.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи справилася б центральна влада з епідемією коронавірусу без підтримки органів самоврядування Волині?

Чи справилася б центральна влада з епідемією коронавірусу без підтримки органів самоврядування Волині?

Звичайно, адже вона використала для боротьби з Covid-19 весь потрібний державний ресурс. (10) - 12.2%
У Києві тільки імітують бурхливу діяльність. Насправді під прикриттям коронавірусом вирішують інші справи. (41) - 50%
Якби не місцеві ради, то епідемія б стала масовою. (18) - 22%
Мене це не стосується. (10) - 12.2%