Зараз в області хворіє 600 дітей

Зараз в області хворіє 600 дітей Кількість хворих на COVID-19 на Волині росте. 20 шкіл перебувають на дистанційному навчанні, у медзакладах області розгорнуто 1214 ліжок. Про це повідомили під час брифінгу щодо ситуації з протидією поширенню коронавірусної інфекції в облдержадміністрації.

Від початку жовтня в області від коронавірусу померло 48 осіб, така кількість летальних випадків реєстрували за весь вересень. Значно частіше хворіти з ускладненнями почали люди працездатного віку, - повідомила головна державна санітарна лікарка Наталія Янко.

Зараз в області хворіє 600 дітей, а це 6% від загально кількості недужих. Збільшилась кількість заражень у колективних закладах. Вчора було зареєстровано нові випадки інфікування серед дітей - 7 школярів та серед персоналу - 32 випадки. Загалом в області нині на лікуванні від COVID-19 перебуває 51 школяр. У зв'язку з цим, каже Натаіля Янко, Кабінет Міністрів та державна комісія ТЕБ та НС рекомендували розпочати дочасні канікули у школах з 15 жовтня.

На Волині до цієї рекомендації дослухались у Володимир-Волинському та Горохівському районах, частково у Ківерцівському. Інші навчальні заклади області мають піти на двотижневі канікули, або з 19, або з 21 жовтня.

Нині в області перебуває 20 шкіл на дистанційному навчанні. Спалах COVID-19 зареєстровано у Любешівському ліцеї. Там захворіло 25 людей з-поміж персоналу та 13 учнів.

Наталія Янко каже, що в області збільшилась кількість хворих на пневмонію. За тиждень зареєстрували 600 нових випадків. 60% хворих потребують госпіталізації.

Т.в.о. начальника управління охорони здоров’я Людмила Тимощук повідомила, що нині в області розгорнуто 1214 ліжок у 18 медзакладах для хворих на COVID-19. В обласній інфекційній лікарні зайнятість ліжок становить 62,1%, а в обласній клінічній - 62,4%.

Найближчим часом на Волинь має надійти 16 мільйонів гривень від кабінету Міністрів України на проведення кисневої терапії недужим, - розповіла Людмила Тимощук. Зараз кількість пацієнтів, які знаходяться на кисневій терапії в області складає 48,8% громадян.

Оскільки, епідсезон інфекційних захворювань лише починається. Наталія Янко закликала усіх волинян робити щеплення від грипу. З її слів 665 тисяч доз уже завезено в Україну та найближчим часом вони з'являться в аптечних мережах.

Наш кор.  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи справилася б центральна влада з епідемією коронавірусу без підтримки органів самоврядування Волині?

Чи справилася б центральна влада з епідемією коронавірусу без підтримки органів самоврядування Волині?

Звичайно, адже вона використала для боротьби з Covid-19 весь потрібний державний ресурс. (10) - 12.2%
У Києві тільки імітують бурхливу діяльність. Насправді під прикриттям коронавірусом вирішують інші справи. (41) - 50%
Якби не місцеві ради, то епідемія б стала масовою. (18) - 22%
Мене це не стосується. (10) - 12.2%