«Екзерсис - 2020»

«Екзерсис - 2020»

Сьогодні, 17 жовтня, у Луцьку розпочався  III Всеукраїнський хореографічний фестиваль-конкурс  дітей та молоді «Екзерсис - 2020» з нагоди 80-річного ювілею Університету Лесі Українки. Про це йдеться на сайті вишу.

Участь у фестивалі   беруть  танцювальні  колективи Волинської, Рівненської, Вінницької та Львівської областей. Організатором фестивалю є Східноєвропейський національний університет імені Лесі Українки. Автор проєкту – Леся Косаковська, кандидат мистецтвознавства, завідувачка кафедри хореографії факультету  культури і мистецтв. Захід відбудеться за підтримки Департаменту сім’ї, молоді та спорту Луцької міської ради, Генерального Консульства Республіки Польща в Луцьку, Національної всеукраїнської музичної спілки, Волинського Товариства  Польського Мистецтва «Барви Рубежів», Волинського осередку Національної Хореографічної Спілки України.

Фестиваль передбачає проведення конкурсу серед дитячих, юнацьких та дорослих творчих колективів класичного, народного, сучасного, бального, естрадного танцю, а також серед індивідуальних виконавців. Мета фестивалю-конкурсу – виявити таланти і показати можливості розвитку дітей та молоді у хореографічному мистецтві, створити умови для творчого спілкування керівників та учасників колективів, надавати професійну підтримку молодим хореографам-випускникам Лесиного вишу.

Особливість фестивалю-конкурсу «Екзерсис – 2020» у максимальному залученні танцювальних колективів, очолюваних хореографами-випускниками Університету. До складу журі фестивалю входять викладачі кафедри хореографії, провідні балетмейстери України. 

Фестиваль-конкурс проводиться у двох форматах:

- 17 жовтня 2020 р.  на базі Східноєвропейського національного університету  імені Лесі Українки (м. Луцьк. вул. Винниченка 30, навчальний корпус В).

- дистанційно (за переглядом відеозаписів конкурсних танцювальних номерів).

До програми фестивалю входить зустріч керівництва СНУ імені Лесі Українки з керівниками танцювальних колективів та учасниками, флешмоб «Україно моя», конкурсна програма та нагородження переможців фестивалю-конкурсу  дітей та молоді «Екзерсис - 2020».

 Номінації: «Народний танець», «Класичний танець», «Бальний танець», «Естрадний танець», «Сучасний танець», «Інші хореографічні форми».

Наш кор.

Фото з сайту СНУ імені Лесі Українки.   • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи справилася б центральна влада з епідемією коронавірусу без підтримки органів самоврядування Волині?

Чи справилася б центральна влада з епідемією коронавірусу без підтримки органів самоврядування Волині?

Звичайно, адже вона використала для боротьби з Covid-19 весь потрібний державний ресурс. (10) - 12.2%
У Києві тільки імітують бурхливу діяльність. Насправді під прикриттям коронавірусом вирішують інші справи. (41) - 50%
Якби не місцеві ради, то епідемія б стала масовою. (18) - 22%
Мене це не стосується. (10) - 12.2%