Реабілітуємось у Львові?

Реабілітуємось у Львові? У черговому турі першості другої ліги «Волинь-2» вдома приймала одного з лідерів групи – «Епіцентр» з Дунаївців, - інформує пресслужба луцького клубу. Гості свою перевагу спробували реалізувати за рахунок стартового натиску і, зауважимо, їм це вдалося на усі сто відсотків. Уже на 6-й хвилині лучани пропустили масовану атаку суперників, яку потужним ударом завершив Кіцак. А ще за чотири хвилини оборонці луцького клубу порушили правила у своєму карному і другий гол з пенальті забив   Івашко.

Ближче до середини тайму молодіжному складу лучан вдалося вирівняти гру, внаслідок чого в одній з атак Богомаз виграв забіг на довгий пас з глибини у захисників «Епіцентру» і точним ударом скоротив відставання – 1:2. Втім, ігрова перевага була все ж за більш досвідченими гравцями суперника і наприкінці тайму екс-волинянин Руслан Івашко забив третій м’яч у ворота Коркодима.

Після перерви гра проходила на зустрічних курсах за невеликої переваги гостей. На останніх хвилинах молоді лучани мали кілька шансів аби скоротити рахунок, натомість на 89-й хвилині через неузгодженість дій захисту Роман Кузів забив четвертий м’яч.

Таким чином, «Волинь-2» зазнала прикрої поразки з рахунком 1:4 і намагатиметься реабілітуватися у наступному матчі, який зіграє за тиждень у Львові з місцевими «Карпатами».

Наш кор.

Фото пресслужби ФК «Волинь».

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи справилася б центральна влада з епідемією коронавірусу без підтримки органів самоврядування Волині?

Чи справилася б центральна влада з епідемією коронавірусу без підтримки органів самоврядування Волині?

Звичайно, адже вона використала для боротьби з Covid-19 весь потрібний державний ресурс. (10) - 12.2%
У Києві тільки імітують бурхливу діяльність. Насправді під прикриттям коронавірусом вирішують інші справи. (41) - 50%
Якби не місцеві ради, то епідемія б стала масовою. (18) - 22%
Мене це не стосується. (10) - 12.2%