Хто виграв вибори мера в Ковелі?

Хто виграв вибори мера в Ковелі?


Депутат Ковельської міськради Володимир Косцьов’ят прагне встановити, чи законно відбувся підрахунок голосів на всіх дільницях під час виборів Ковельського міського голови. 


А тому в соцмережах 28 жовтня ц. р. сповістив, що написав повідомлення про злочин в усі правоохоронні органи, а також в облдержадміністрацію та Офіс Президента України. Основні дійові особи цього процесу – кандидати Ігор Чайка і Олег Уніга – наразі ніяк не відреагували на таку депутатську ініціативу земляка.

«Я – нейтральний. Я не за «ЧЕрвоних»і не за «ЗЕлених». Я не підтримую жодної політичної сили! Я підтримую та захищаю права і свободи ковельчан. Є обґрунтовані підстави вважати, що вибори Ковельського міського голови 25 жовтня 2020 року було сфальсифікованими. Чому? Подивіться оприлюднену інформацію про виявлені порушення в ході підрахунків голосів і узагальнення результатів голосування. Я переконаний – чесні вибори мешканці Ковельщини поцупили невідомі злодії!», – написав Володимир Косцьов’ят.

Чинний депутат Ковельської міськради, який свого часу системно та гостро критикував діяльність міського голови Олега Кіндера, цього разу прагне почути пояснення від кандидатів на цю посаду Ігоря Чайки («За майбутнє») та Олега Уніги («Слуга Народу»), щоб або спростувати всі підозри, або знайти підтвердження.

«Ми повинні захистити наше право – обирати мера та депутатів на основі загального, рівного і прямого виборчого права шляхом таємного голосування! Саме тому, я, Володимир Косцьов’ят, уже звернувся з заявою про злочин до правоохоронних органів. Фальсифікації в Ковелі – не пройдуть!», – повідомив.

Відтак, він уже написав повідомлення про злочин на адреси Служби безпеки України, національної поліції України і Генеральної прокуратури України і їхніх структурних підрозділів в області, а також – в Офіс Президента Володимира Зеленського та облдержадміністрацію.

Як стало відомо «Волинській газеті» з надійних джерел, на заяву Олега Уніги перерахувати голоси на певних дільницях тер виборчком відповів відмовою. Тож у кандидата є підстави звертатися до суду. 

В свою чергу Ігор Чайка в соцмережах відкинув усі звинувачення в фальсифікації результатів голосування на його користь. 

Втім, заяви Володимира Косцьов’ята ситуацію з виборами Ковельського міського голови роблять ще драматичнішою.

Світлана КОМА.

На фото з відкритих джерел: чинний депутат Ковельської міськради Володимир Косцьов’ят.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи повинен залишитися Юрій Погуляйко на посаді голови облдержадміністрації?

Чи повинен залишитися Юрій Погуляйко на посаді голови облдержадміністрації?

Він повністю відповідає займаній посаді. (0) - 0%
Його не треба було призначати взагалі та необхідно звільнити. (7) - 21.9%
Головою облдержадміністрації повинен бути волинянин. (13) - 40.6%
Мені байдуже. (10) - 31.3%