Архів 04.11.2020

Архів 04.11.2020

Про що повідомляли волинські газети. Або замовчували...


40 років тому

Економія хліба

«За порушення норм відпуску хліба в одні руки продавщиці магазинів №№18, 19, 47 «Луцькхарчоторгу» (3 особи) позбавлені преміальної доплати по системі бездефектної праці… З метою раціонального використання черствих відходів хлібопродуктів… в їдальнях хліб включається в меню по 2 кусочки на 1 коп., а в ресторанах входить у суму комплексного обіду по 3 коп.», – інформував облвиконком у 1980 р. Голова виконкому Луцької міської ради народних депутатів А. Сулівін».

(В. І. Бортніков, А. І. Пархом'юк, «Нариси історії органів державної влади та місцевого самоврядування на Волині, 1944-2009 рр.»).


30 років тому

Обком чи університет?

«Першим секретарем обкому партії 25 травня 1990 р. обрано І. М. Лазорка. Другим секретарем став М. І. Гарасюк, секретарями – С. С. Пхиденко і І. М. Петрук. Голова облради В. І. Блаженчук у виступі зазначив: «Ще знайдуть того, хто привів студентів голодувати до обкому партії (оплески). Ще знайдуть того, хто кинув студентів на асфальт біля готелю «Україна»! І знайдуть справжнього автора студентських вимог… Я був в інституті (нині – ВНУ імені Лесі Українки, – ред.), і от не погоджуються партійна організація та професорсько-викладацький склад переходити в приміщення обкому партії по луцькій вул. Леніна, 13! Так, я особисто казав, що конституційно не правлячій партії таке велике та помпезне приміщення не потрібне. На цьому й стою. Але ніхто не дозволяв користуватися майном із чужої кишені. Буде воля комуністів Волині віддати обком під майбутній університет, віддадуть. Але не насильницьким шляхом! Вже в історії було, що викидали одних і заселяли інших… (оплески)».

(Андрій Бондарчук, «Хроніка волинського камікадзе», 2012 р.).


20 років тому

Викинула сина

«3 листопада обідньої пори в під'їзді житлового будинку в м. Ковелі знайшли новонародженого хлопчика вагою 2 кг 400 гр. Малюк був упакований у поліетиленовий пакет. Маленького знайду одразу ж відвезли в пологовий будинок. Після огляду новонародженого лікарі зробили висновок, що малюк повністю здоровий. А його маму-зозулю розшукує міліція».

(«Досвітня зоря», 2000 р.).


10 років тому

Всі за Бориса Петровича!

Після гучного скандалу, коли обласна організація Партії регіонів під керівництвом першого заступника голови облдержадміністрації Олександра Башкаленка спочатку відмовилася висувати голову облдержадміністрації Бориса Клімчука кандидатом у депутати облради від одного з мажоритарних округів у м. Луцьку, а після дзвінка з Києва таки погодилася, Борис Петрович розгорнув бурхливу агітаційну кампанію і переміг під гаслом «Будуємо нову Волинь!». Його кандидатуру підтримали й облосередку інших партій: Партії зелених, Селянської партії, Партії промисловців і підприємців, «Української платформи», Ліберальної партії України, «Солідарність жінок України», «Молода Україна» та Народної партії, а також понад 20 громадських організацій.

(«Волинська газета», 2010 р.).

На фото з архіву: фрагмент передвиборної листівки Бориса Клімчука.

Підготував

Сергій ШРАМЧУК.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи повинен залишитися Юрій Погуляйко на посаді голови облдержадміністрації?

Чи повинен залишитися Юрій Погуляйко на посаді голови облдержадміністрації?

Він повністю відповідає займаній посаді. (0) - 0%
Його не треба було призначати взагалі та необхідно звільнити. (7) - 25%
Головою облдержадміністрації повинен бути волинянин. (10) - 35.7%
Мені байдуже. (9) - 32.1%