Світлана Луцюк: «Кожна людина в душі художник»

Світлана Луцюк: «Кожна людина в душі художник» У стінах луцької  бібліотеки імені О. Пчілки триває вже четверта виставка Світлани Луцюк – самобутньої художниця з Баєва. Про це йдеться у дописі на сайті Боратинської ОТГ. 

І хоча жінка почала малювати відносно недавно, дивлячись на її роботи, важко в це повірити. Вони живі, вони дихають та променіють світлом. Сама Світлана каже, що малювання для неї – це спосіб примножувати красу та радість. Що саме позитивні емоції лежать в основі її творчості та мають передаватись через малюнок іншим людям.

«Кожна людина в душі художник, письменник, поет, всі ми народжуємося надзвичайно талановитими. Але на якомусь етапі росту, дорослішання ті таланти, які дані нам від природи, ми притуплюємо, губимо. Можливо, з вини батьків, що іноді нав’язують дітям стереотипи. Можливо, в силу якихось інших обставин.  Ще не вміючи говорити, писати, читати, – діти вже малюють каракулі. Це закладено природою.

Це бажання в мене час від часу виникало ще в дитинстві. Особливих умінь не було, просто дуже хотілось малювати», - розповіла Світлани Луцюк.

Наш кор.

Фото з сайту Боратинської ОТГ.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи повинен залишитися Юрій Погуляйко на посаді голови облдержадміністрації?

Чи повинен залишитися Юрій Погуляйко на посаді голови облдержадміністрації?

Він повністю відповідає займаній посаді. (0) - 0%
Його не треба було призначати взагалі та необхідно звільнити. (7) - 25%
Головою облдержадміністрації повинен бути волинянин. (10) - 35.7%
Мені байдуже. (9) - 32.1%