Одужав і повернувся

Одужав і повернувся


Як відомо, з ініціативи Президента України Володимира Зеленського за результатами місцевих виборів 25 жовтня почався «губернаторопад». Але голова облдержадміністрації Юрій Погуляйко з понеділка – на роботі.


У відставку відправили вже 6 голів обласних державних адміністрацій. І цей процес триватиме.

На засіданні Кабміну під головуванням прем’єра Дмитра Шмигаля 11 листопада 2020 р. погоджено призначення Сергія Гриневецького на посаду глави Одеської, Віталія Кіма – Миколаївської, а Василя Хому – главою Сумської облдержадміністрацій.

Прем’єр-міністр та Міністр охорони здоров’я Максим Степанов закликали майбутніх очільників державної виконавчої влади обласного рівня «сконцентруватися на боротьбі з COVID-19, забезпечити регіони ліжко-місцями та киснем для хворих на коронавірус, а також ефективно виконувати делеговані їм повноваження в сфері державного управління».

Представник Кабінету міністрів у Верховній Раді Василь Мокан опублікував усі кадрові рішення, які 11 листопада прийняв уряд. Він повідомив, що урядовці погодили ще й звільнення Олександра Стадніка з посади голови Миколаївської облдержадміністрації (за угодою сторін). 

Важливо, що раніше Глава держави відправив у відставку «згідно поданих заяв» ще трьох «губернаторів»-невдах – Віталія Федоріва з посади голови Івано­-Франківської, Максима Куцого з посади голови Одеської та Романа Грищенка з посади голови Сумської облдержадміністрацій, що було погоджено на засіданні КМУ 4 листопада 2020 р. Натомість Володимир Зеленський призначив відповідно т. в. о. керівників, якими стали Марія Савка, В'ячеслав Овечкін та Сергій Пахольчук.

Утім, в області тривають розмови, що невдовзі відбудеться й звільнення голови облдержадміністрації на Волині, луганчанина Юрія Погуляйка, який із 22 жовтня ц. р. перебував на лікарняному через захворювання на коронавірус, тому під час візиту Володимира Зеленського Президента супроводжував його перший заступник Сергій Мовенко, також ексміліціонер із Луганщини.

Утім, Юрій Михайлович устиг одужати, тоді як і лікарні «Феофанія» опинилися з ураженням на Covid-19 його безпосередні керівники – Президент України Володимир Зеленський та керівник Офісу Президента України Андрій Єрмак. У всякому випадку, з минулого понеділка Юрій Погуляйко повернувся на роботу та приступив до виконання повноважень керівника державної виконавчої влади області.

Зокрема, він провів кілька нарад із очільниками райдержадміністрацій, а також вручив ключі та документи від автомобілів для амбулаторій загальної практики сімейної медицини за участю медиків, представників Світового банку та органів місцевої влади.

Наш кор.

На фото Управління інформаційної політики та цифрової трансформації  облдержадміністрації: Юрій Погуляйко під час вручення документів та ключів від нових медичних автомобілів на Київському майдані м. Луцька.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи повинен залишитися Юрій Погуляйко на посаді голови облдержадміністрації?

Чи повинен залишитися Юрій Погуляйко на посаді голови облдержадміністрації?

Він повністю відповідає займаній посаді. (0) - 0%
Його не треба було призначати взагалі та необхідно звільнити. (7) - 25%
Головою облдержадміністрації повинен бути волинянин. (10) - 35.7%
Мені байдуже. (9) - 32.1%