ВНУ ім. Лесі Українки став фіналістом проєкту «Ініціатива академічної доброчесності та якості освіти»

ВНУ ім. Лесі Українки став фіналістом проєкту «Ініціатива академічної доброчесності та якості освіти»

Водинський національний університет ім. Лесі Українки став фіналістом серед 153 закладів вищої освіти України та братиме участь у проєкті «Ініціатива академічної доброчесності та якості освіти», що ініціюють Американські ради з міжнародної освіти. Проєкт триватиме 2 роки та залучить 60 команд-представниць ЗВО України.

Про це повідомляють на сайті закладу.

Координатори проєкту у ВНУ імені Лесі Українки – проректор з науково-педагогічної роботи та міжнародної співпраці, доктор психологічних наук, професор Лариса Засєкіна, завідувач кафедри міжнародних економічних відносин та управління проектами, доктор економічних наук, професор Андрій Бояр і кандидат філологічних наук, доцент кафедри прикладної лінгвістики Олена Котис, які з усією університетською спільнотою працюватимуть разом над упровадженням принципів академічної доброчесності у нашому ЗВО.  

Унаслідок проєкту та співпраці ВНУ імені Лесі Українки з українськими та міжнародними експертами ми отримаємо розвинуте освітянське середовище, здатне відповідально запроваджувати принципи академічної доброчесності, які стануть запорукою надання якісної освіти студентам.

Анна АРТЮХ.
Фото з відкритих джерел.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Хто в раді головний: депутати чи голова?

Хто в раді головний: депутати чи голова?

Голова, бо обраний всенародно. (0) - 0%
Депутати, адже можуть його звільнити. (0) - 0%
Виборці, бо вони носії влади. (0) - 0%
Мені байдуже. (1) - 100%