Як працює нове відділення у коронавірусному шпиталі на Волині

Як працює нове відділення у коронавірусному шпиталі на Волині

Відділення на 40 кисневих точок відкрили в госпіталі для хворих на коронавірус при Волинській обласній клінічній лікарні. Нині персонал вже перевірив роботу кожної кисневої точки.

Про це інформує Суспільне.

У відділенні вже розміщують перших пацієнтів, - розповіла медична директорка госпіталю Наталія Скальська.

Палати розраховані на двох пацієнтів. Кожна оснащена санвузлом – виходити в коридор без потреби хворим не можна - кожен зайвий рух загрожує зниженням сатурації легень, каже лікарка.

З відкриттям нового відділення медики зможуть збільшити кількість госпіталізованих. Минулого тижня шпиталь був переповнений і пацієнтів доводилося відправляти у районні лікарні. "У нас було по 143 пацієнти, завантажені були всі ліжка. Так, такі дні були. Але щодня виписується по 10-15-20, як коли. І на їхнє ліжко тут же госпіталізуються нові хворі", - розповіла медична директорка госпіталю для хворих на коронавірус Наталія Скальська.

Після запуску нового відділення у шпиталі тепер діє 150 кисневих точок. Для лікування залучені всі поверхи. "Розширятися більше нема куди. Запущені повністю всі 180 ліжок", - каже Наталія Скальська.

Зі слів медичного директора Волинської обласної клінічної лікарні Миколи Галея, у медзакладі планують забезпечити киснем усі 180 ліжкомісць. Нагадаємо, коронавірусний шпиталь при обласній лікарні приймає лише важких недужих на COVID-19 з позитивним ПЛР-тестом.

Анна АРТЮХ.
Фото із сайту Суспільне Волинь.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Хто в раді головний: депутати чи голова?

Хто в раді головний: депутати чи голова?

Голова, бо обраний всенародно. (0) - 0%
Депутати, адже можуть його звільнити. (0) - 0%
Виборці, бо вони носії влади. (0) - 0%
Мені байдуже. (1) - 100%