Вшанування пам’яті жертв голодоморів 

Вшанування пам’яті жертв голодоморів 

У Луцьку відбудуться поминальні богослужіння та покладання квітів. Сьогодні, 28 листопада, о 15:40 відбудеться покладання квітів до пам’ятного знака Християнському милосердю волинян на території Хресто-Воздвиженської церкви, о 15:55 − покладання квітів до пам’ятника жертвам політичних репресій на площі перед Луцьким замком. Про це йдеться у розпорядженні розміщеному на сайті Луцької міської ради.

О 16:00 відбудеться панахида за померлими від голодоморів 1932-33 років, загальнонаціональна хвилина мовчання, громадська акція «Запали свічку!».

Державний прапор України зі скорботної стрічкою буде вивішено на приміщеннях підприємств, установ та організацій містах. Рекомендовано керівникам підприємств та установ міста утриматись від проведення 28 листопада 2020 року розважальних заходів.

Цього дня заборонено звучання розважальних мелодій на ринках міста, у закладах торгівлі та на території історико-культурного заповідника «Старий Луцьк», пасажирському транспорті.

Також сьогодні з 8:00 до 16:30 обмежать заїзд автотранспорту на вул. Братковського.

З 15:30 до 16:30 буде перекритий рух транспорту вулицями Данила Галицького, Братковського, Кафедральній. Там покладатимуть квіти, аби вшанувати пам’ять жертв голодоморів в Україні.

На час проведення скорботних заходів площу перед Луцьким замком звільнять від припаркованого транспорту.

Наш кор.

Фото з доступних джерел.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Хто в раді головний: депутати чи голова?

Хто в раді головний: депутати чи голова?

Голова, бо обраний всенародно. (0) - 0%
Депутати, адже можуть його звільнити. (0) - 0%
Виборці, бо вони носії влади. (0) - 0%
Мені байдуже. (1) - 100%