Архів. 06.01.2021 р.

Архів. 06.01.2021 р.


Про що повідомляли місцеві газети. А що замовчувалося?..


40 років тому

Школа 2000 року

«Розвиток освіти показує, що зміни – неминучі. До першого класу в 2000 р., мабуть, прийдуть хлопчики та дівчатка в шестирічному віці, як має місце в багатьох країнах світу. Це буде солідний «абітурієнт», якого в дитсадку, «граючись», навчать багато чого з того, що зараз викладається першокласникам. .. Головне – стане можливим більш індивідуальний підхід до кожного учня. Школа ХХІ ст. довше сидітиме біля телевізора та частіше ходитиме в кіно. Але, здебільшого, буде дивитися не розважальні передачі, бо на допомогу вчителеві прийде навчальне телебачення і навчальний кінематограф.  Важливе місце займуть навчальні та екзаменуючи автомати».

(«Молодий ленінець», 1981 р.).

На фото з архіву: святкування нового, 1981 р., у Луцькому Будинку культури, в ролі Діда Мороза – артист Х. Я. Ящукевич.


30 років тому

«Референдум» у Криму

«Троянський кінь» уже в Україні. У вигляді суверенітету Криму. Партократи зустрічають повідомлення оплесками. Тихо, підступно провели референдум.  І вже є Московсько-Багровське удільне князівство (М. Багров – депутат, перший секретар Кримського обкому КПУ). Пряма загроза ланцюгової реакції сепаратизму інших регіонів. Із боку Кравчука і Гуренка поки ніякої реакції. А це ж розкол України!».

(Андрій Бондарчук, «Хроніка волинського «камікадзе», 2012 р.).


20 років тому

Перша електричка

«Відбулися урочистості з нагоди відправлення першої електрички сполученням Ківерці-Рівне.  З цієї нагоди також відбулося освячення реконструйованого залізничного вокзалу та мітинг за участі керівників двох областей – Бориса Клімчука і Миколи Сороки, де зазначили: електрифікація колії до прикордонної станції Ізов дозволить щодоби економити 1 цистерну солярки».

(Досвітня зоря», 2001 р.).


10 років тому

Рейтинг Клімчука

«На підсумковій пресконференції голова облдержадміністрації і депутат облради Борис Клімчук щодо визнання його роботи за 7 показником із 27 керівників державної виконавчої влади місцевого рівня сказав: «Я залишаюся управлінцем, а рейтинги, вони, звичайно, тішать, але не більше. Бо треба далі розвивати область. Якщо треба, я одразу їду в міністерства, щоб переконувати чиновників про виділення грошей саме на Волинь…Чому там прислухаються? Бо серйозні люди враховують серйозні аргументи! Тому всі гроші – в області».

(«Волинська газета», 2011 р.).

Підготував

Сергій ШРАМЧУК.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Хто в раді головний: депутати чи голова?

Хто в раді головний: депутати чи голова?

Голова, бо обраний всенародно. (0) - 0%
Депутати, адже можуть його звільнити. (0) - 0%
Виборці, бо вони носії влади. (0) - 0%
Мені байдуже. (1) - 100%