Слідом за «Мотороллою», «Гіві» та Захарченком…

Слідом за «Мотороллою», «Гіві» та Захарченком…


Павуки в «банці ОРДЛО» займаються самознищенням. На тимчасово окупованій Кремлем частині Донбасу триває процес очищення території від одіозних бойовиків.


Так званий "начальник управління народної міліції" в ОРЛО Ян Лещенко 6 січня постраждав під час вибуху в Луганську.

Московська Агенція «РИА «Новости» вранці 7 січня сповістила з посиланням на колишнього представника окупаційної влади ОРЛО Андрєя Марочка:

«Користувачі соцмереж обговорюють різні причини події, від витоку газу до підриву мінно-вибухового пристрою. Дійсно, вчора (6 січня, – ред.) стався інцидент. Постраждав начальник управління народної міліції ЛНР. Але не все так однозначно, як написано в соціальних мережах. Я схильний довіряти офіційним версіям і заявами. Зараз на місці працюють компетентні органи, з'ясовують , що відбулося насправді".

Російське видання пише, що у квартирі багатоквартирного житлового будинку в окупованому росіянами м. Луганську стався вибух. За попередньою версією, причиною вибуху нібито міг стати витік газу, але йдеться і про інші версії, в тому числі підрив міною.

Про стан Яна Лещенка нічого не повідомляється.

Слід зазначити, що на тимчасово окупованих Росією територіях України знищення ватажків бойовиків методом підривів на мінах – практика. Найбільш одіозні жертви – «Моторолла», «Гіві» і Алєксандр Захарченко.

Роман УСТИМЧУК.

На фото «РИА Новости»: таким був Ян Лещенко.  

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Хто в раді головний: депутати чи голова?

Хто в раді головний: депутати чи голова?

Голова, бо обраний всенародно. (0) - 0%
Депутати, адже можуть його звільнити. (0) - 0%
Виборці, бо вони носії влади. (0) - 0%
Мені байдуже. (1) - 100%