Вічна пам’ять Юрієві Корольчуку!

Вічна пам’ять Юрієві Корольчуку!


7 січня 2021 р. унаслідок важкої хвороби відійшов у Вічність генеральний  директор ПАТ «Волинь-Авто», член правління Волинського обласного обєднання організацій роботодавців Корольчук Юрій Степанович.


Церемонія прощання з ним була організована в луцькому Будинку панахиди, тлінні останки Юрія Степановича упокоюються на кладовищі в с. Липини Луцького р-ну.

Він народився 1 травня 1950 р. у с. Затурці Локачинського р-ну Волині, після закінчення місцевої школи навчався у Рівненському інституті інженерів водного господарства за спеціальністю «Механізація гідромеліоративних робіт». Після закінчення вузу у 1972 р. Юрій Степанович отримав диплом спеціаліста та кваліфікацію інженера-механіка.
Сторінки його біографії увібрали в себе багато яскравих сторінок. Юрій Степанович працював механіком Луківської ПМК-198 тресту «Волиньводбуд» на Турійщині, у 1972-1973 рр. проходив строкову військову службу, потім трудився начальником зміни пресового цеху та інженером-конструктором конструкторського бюро Луцького заводу виробів із пластмас цього заводу.
Із серпня 1974 р. Юрій Корольчук розпочав трудову діяльність на посаді майстра виробництва Волинського обласного виробничого об’єднання станцій технічного обслуговування автомобілів, згодом призначений інженером техвідділу, начальника цеху, головного інженера цього підприємства.
А потім Юрій Степанович став уособленням успішної та ефективної роботи ОТ «Волинь-Авто», яке в 1993 р. було створене на базі Волинського обласного виробничого об’єднання «Волиньавтотехобслуговування» і де він працював на посаді генерального директора та голови правління. З 2010 р. і до цього часу Юрій Корольчук – генеральний директор реорганізованого у Публічне акціонерне товариство «Волинь-АВТО».

Юрій Степанович займав активну громадянську позицію, саме тому у 2016-2015 р. обирався депутатом Луцької міської ради. Він був і біля витоків діяльності Волинського обласного об’єднання організацій роботодавців, де колеги його обрали членом правління ВОООР.

Був одруженим, мав трьох дітей…

І ось невблаганна хвороба вирвала з наших лав дорогого товариша, визнаного авторитета, неперевершеного професіонала, справжнього громадянина України Корольчука Юрія Степановича.

Він між ще жити й жити, примножуючи славу рідного підприємства, відстоюючи інтереси ВОООР, розвивати м. Луцьк, дарити радість і затишок родині… На превеликий жаль, 7 січня 2021 р., у світлий день Різдва Христового, серце Юрія Степановича перестало битися, але пам'ять про цю неперевершену особистість назавжди залишиться з нами, а розпочаті справи будуть завершені.

Висловлюємо щирі співчуття рідним, близьким та колегам новопреставленого.

Земля Вам пухом, Юрію Степановичу! І – вічний спочинок!

Волинське обласне об’єднання організацій роботодавців.

На фото ІА «Волинські новини»: таким був Юрій Корольчук.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Хто в раді головний: депутати чи голова?

Хто в раді головний: депутати чи голова?

Голова, бо обраний всенародно. (0) - 0%
Депутати, адже можуть його звільнити. (0) - 0%
Виборці, бо вони носії влади. (0) - 0%
Мені байдуже. (1) - 100%