Геть тарифний геноцид!

Геть тарифний геноцид!


14 січня в залі засідань відбудеться позачергова сесія Волинської обласної ради. Обласні депутати заперечують необґрунтоване підняття вартості послуг ЖКГ, тарифів на природний газ та електроенергію.


«Як голова Волинської обласної ради підписав розпорядження про проведення позачергової сесії, аби за підтримки депутатського корпусу заявити про нашу категоричну незгоду із новим зростанням тарифів. На розгляд сесії буде винесено проєкт рішення про звернення до Президента України, Кабінету Міністрів України, НКРЕКП, Верховної Ради України щодо недопущення підвищення тарифів для населення», – повідомив голова облради Григорій Недопад.

Початок засідання в сесійному залі будинку органів влади на Київському майдані, 9 у м. Луцьку – о 12.00.

Раніше Григорій Вікторович пояснив і свою власну позицію, і точку зору більшості обранців волинської громади так:

«Чергове необґрунтоване підвищення тарифів на енергоносії для населення в умовах корона-кризи не дарма називають «тарифним геноцидом». Сумнівне посилення карантину та економічна нестабільність уже призвели до того, що чимало людей не знають як вижити, як зберегти свої доходи. Що вже казати про збільшення оплати за газ, електроенергію та розподіл енергоносіїв! Тому й не дивно, що різке зростання тарифів призвело до масового перекриття доріг та інших акцій протесту… Ми, депутати найвищого представницького органу Волинського краю, не можемо стояти осторонь ситуації. А державні органи влади за нинішніх умов не повинні ігнорувати незгоду громадян. Адже за відсутності належного реагування супротив людей може лише посилюватися».

Крім цього, аналогічне питання, як повідомив Луцький міський голова Ігор Поліщук, буде винесено і на розгляд луцьких депутатів.

Наш кор.

На фото Романа УСТИМЧУКА: приміщення органів влади Волині, де 14 січня відбудеться сесійне засідання проти тарифного геноциду.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Хто в раді головний: депутати чи голова?

Хто в раді головний: депутати чи голова?

Голова, бо обраний всенародно. (4) - 20%
Депутати, адже можуть його звільнити. (7) - 35%
Виборці, бо вони носії влади. (4) - 20%
Мені байдуже. (5) - 25%