Підгодівля і порятунок у дії!

Підгодівля і порятунок у дії!


Зима – холодна пора року, а особливо для диких тварин та птахів, які залишилися на зимівлю. Часто-густо без допомоги людей «братам нашим меншим» просто не вижити…


Саме тому до благородної справи підгодівлі та порятунку представників дикої фауни і беруться лісівники. Як повідомили в ДП «Прибузьке» облуправління лісового та мисливського господарства, з настанням суворої зими багато джерел їжі диких тварин були засипані снігом, що не дає можливості дістати відповідні природні корми.

Тому ДП «Прибузьке лісове господарство» не стоїть осторонь, а здійснює зимову підгодівлю диких тварин і пернатих, адже підгодівля диких звірів та птахів взимку дуже важлива, завдяки цьому підтримується фауна в цих непростих погодних умовах.

Працівниками підприємства протягом 2020 р. було заготовлено та частково викладено звірам 1,2 т – сіна. 2500 шт. – кормових віників. 6,0 т. – зернових.

Також у минулі вихідні лісівники стежили за станом та підгодували птахів, які зимують на озері Велике Згоранське Любомльського р-ну.

Аналогічні заходи здійснюються і по сусідству, адже лісівникам доводиться брати під опіку й птахів, які з різних причин залишилися на зимівлю на озерах Люцимер, Соминець та багатьох інших. Тріскучі морози звузили до катастрофічного мінімуму площу чистої води, лебеді навіть дзьобами намагалися розбити міцну кригу, тож на порятунок птахів прийшли працівники структурних підрозділів ВОУЛМГ.

Роман УСТИМЧУК.

На фото прес-служби ВОУЛМГ: підгодівля птахів на Великому Згоранському озері на Любомльщині.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Хто в раді головний: депутати чи голова?

Хто в раді головний: депутати чи голова?

Голова, бо обраний всенародно. (4) - 20%
Депутати, адже можуть його звільнити. (7) - 35%
Виборці, бо вони носії влади. (4) - 20%
Мені байдуже. (5) - 25%