Архів. 20.01.2021 р.

Архів. 20.01.2021 р.

Про що повідомляли місцеві газети. Або були змушені замовчувати...


40 років тому

Буде автобус!

«У листі до редакції учені 8 класу школи в с. Старовойтове Любомльського р-ну повідомили, що вже 2 місяців їм доводиться добиратися на уроки «своїм ходом», бо старий колгоспний автобус поламався, а нового немає.  Колгосп взамін, правда, виділив вантажівку, але вона мало пристосована для перевезення дітей. На запит редакції голова райвиконкому А. І. Цаль-Цалько повідомив, що зараз учням виділили кращу машину з цілим тентом, а в 1981 р. передбачено кошти, щоб колгосп «Радянська Україна» купив новий автобус. Відділ народної освіти буде тримати на контролі підвезення дітей на навчання».

(«Молодий ленінець», 1981 р.).


30 років тому

Зміна імперій

«1990-ий був роком мітинговим, сплеском голодувань, студентських і не тільки, а також страйків шахтарів. А цей рік – історичний…Возз'єднання Німеччини, подароване Горбачовим, змінило все… Однак, дуже можливо, що замість радянської імперії виникне імперія російська».

(Полікарп Шафета, «Щоденник без цензури», 2010 р.).


20 років тому

Порізали… вітряк!

«Знищено єдиний вітряк голландського типу, що збереглися з 30-их років минулого століття на Волині. Колись їх було понад 400, до наших днів дійшло лише 18… Унікальним був той, що стояв на околиці с. Липне Ківерцівського р-ну і який мали передати для Музею історії сілького господарства – скансен в с. рокині Луцького р-ну.  Місцева жителька Марія Савчук зруйнувала  раритетний вітряк і порізала його на дрова. Як так сталося, адже музей купив споруду у доньки  колишнього власника Якова Шолотюка за 500 доларів США? Договір був засвідчений у сільраді… Однак деякі з місцевих «патріотів» завадили бригаді ре конструкторів вчасно демонтувати вітряк. А сестра вже покійної Олександри  ШолотюкМарія Савчук – заявила, що «вітряка нікому не віддасть і спалить його на дрова». За бездіяльності дільничного та голови сільради так і зробила… Від вітряка залишилися тільки креслення».

(«Досвітня зоря», 2001 р.).


10 років тому

Як працює ДАІ?

«Розмова з начальником Управління ДАІ  УМВСУ у Волинській області, полковником міліції Володимиром Поліщуком стосувалася різної тематики. Але особливо Володимир Григорович зупинився на взаєминах між учасниками дорожнього руху та «даішниками»: «Після призначення на посаду одразу довів до свідомості особового складу фундаментальну істину: на порушення та зловживання очі ніхто не закриватиме, кожен випадок отримуватиме належну реакцію. Хоча дехто з громадян уже почав зловживати демократією. Не стигне інспектор підійти до водія, представитися та пояснити причину зупинки, як вмикаються диктофони чи навіть відеокамери, лунають обурення, трапляються провокації на правопорушення».

(«Волинська газета», 2010 р.).

На фото Романа УСТИМЧУКА: начальник УДАІ УМВСУ області Володимир Поліщук.

Підготував

Сергій ШРАМЧУК.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Хто в раді головний: депутати чи голова?

Хто в раді головний: депутати чи голова?

Голова, бо обраний всенародно. (4) - 20%
Депутати, адже можуть його звільнити. (7) - 35%
Виборці, бо вони носії влади. (4) - 20%
Мені байдуже. (5) - 25%