Іван Лазорко вимагає звільнення Юрія Погуляйка

Іван Лазорко вимагає звільнення Юрія Погуляйка


Голова Волинської обласної територіальної виборчої комісії Іван Лазорко 18 січня зареєстрував на сайті Президента України петицією з вимогою до Володимира Зеленського звільнити з посади голову облдержадміністрації Юрія Погуляйка. Для обов’язкового розгляду необхідно, щоб петицію впродовж 90 днів підтримало на сайті Глави держави мінімум 25 тис. ідентифікованих громадян України.


«У грудні 2020 р. більшість депутатів Волинської обласної ради висловили недовіру чинному голові облдержадміністрації Юрію Погуляйку. Відповідно до законодавства, Володимир Зеленський зобов’язаний взяти до уваги факт недовіри та призначити нового очільника обласної адміністрації.
Юрій Погуляйко є непрофесійним, хамовитим та абсолютно некомпетентним керівником, який не зумів налагодити відносини із депутатським корпусом двох скликань та гальмує економічний розвиток Волинського регіону», – зазначається в петиції, яка вже розміщена на сайті Глави держави.
У ній Іван Лазорко також зазначає:

«Він (Юрій Погуляйко, – ред.) привселюдно зганьбив себе, викрикуючи образи у бік депутатів під час сесії обласної ради та практично не з’являвся на робочому місці, впродовж року обіймаючи дану посаду!  Враховуючи ситуацію із локдауном, економічними та соціальними проблемами в області, дуже важливо, щоб Волинь мала гідного представника президентської вертикалі в області».

Уже на приватній сторінці в одній із соцмережі Іван Лазорко додатково пояснив свою позицію:

«Волиняни заслуговують на достойного губернатора, але Погуляйко не зміг ним стати! Тотальна відсутність комунікацій з депутатами, вульгарність та недовіра, яку робили два різних скликання депутатів ВолиньРади і новому, все ж, вдалось майже одноголосно проголосувати за відставку чинного (голови) облдержадміністрації.  Прошу всіх друзів, депутатів та представників ЗМІ поширити мою петицію та закликати волинян голосувати!  Я впевнений, що серед Вас патріотів області дуже багато, лише шляхом наказу Президента (мається на увазі відповідний указ Глави держави, – ред.) звільняється старий голова облдержадміністрації та призначається новий! Я хочу за рахунок цього голосування донести Президенту, що волиняни реально вірять у краще майбутнє для Волині!».

Слід зазначити, що Іван Лазорко обраний головою облтервиборчкому від партії «За майбутнє», яку очолює народний депутат України від Луцького округу №22 Ігор Палиця. Він – син лучанина Олександра Лазорка, який раніше працював на посаді керівника «Укртранснафти». Іван Лазорко – голова правління ГО «Всеукраїнське молодіжне об’єднання «Молоді Патріоти».

Станом на 22 січня 2021 р. петицію підтримали 12 осіб. 

Сам Юрій Погуляйко на появу петиції публічно ніяк не відреагував.  Із 18 січня 2021 р. на сторінці в соцмережах він повідомляв про тарифну політику влади.

Також про засідання оргкомітету з відзначення 150-річчя від дня народження Лесі Українки (Лариси Косач).

Та вітав волинян із Днем Соборності України.

Текст петиції можна знайти за такими параметрами: №22/111790-еп.

Роман УСТИМЧУК.

На фото з відкритих джерел: Іван Лазорко, який зареєстрував петицію щодо звільнення Юрія Погуляйка.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Хто в раді головний: депутати чи голова?

Хто в раді головний: депутати чи голова?

Голова, бо обраний всенародно. (4) - 20%
Депутати, адже можуть його звільнити. (7) - 35%
Виборці, бо вони носії влади. (4) - 20%
Мені байдуже. (5) - 25%