Архів. 10.02.2021 р.

Архів. 10.02.2021 р.

Про що повідомляли місцеві газети. Або мусили замовчувати...


40 років тому

Молодь у «забігайлівках»

«Немає на Волині стадіону, старішого, ніж у Володимирі-Волинському. І гіршого за нього – також немає!  Скільки вже неприємних слів вислухали щодо спортивної споруди господарі міста, але все даремно. От не розуміють тут значення фізичної культури та спорту для морального здоров'я жителів древнього граду! І виходить, що молоді в «забігайлівках» повно, а на стадіоні – пусто».

(«Молодий ленінець», 1981 р.).


30 років тому

Геть від Москви!

«Студенти вузів України розпочали голодування на столичному Майдані Незалежності та вимагають від Верховної ради України: відставки Голови Ради Міністрів Віталія Масола; проведення нових виборів на багатопартійній основі до Верховної Ради УРСР не пізніше весни 1991 р.; прийняття постанови про націоналізації майна КПСС і ВЛКСМ; відмови від підписання Союзного договору; повернення на територію республіки солдатів, які проходять службу за межами України, а також проходження служби тут цьогорічних і майбутніх призовників».

(Зі студентської відозви).

На фото Агенції УНІАН: основна вимога учасників «Революції на граніті».


20 років тому

«Американський» хутір

«Григорій Конончук із с. Бучин на Любешівщині переїхав жити на батьківську землю – по той бік річки Стохід з давніх давен був хутір, який називають або Глушею, або «Американським». Чому? Бо рідний дядько по материній лінії – Конон Токарчук – ще в 30-ті роки переїхав за океан, чи то в Канаду, чи в США. Назад не повернувся, але гроші родичам надсилав регулярно. За них і купили в польської пані хутір, де й оселилися. Але в повоєнні роки лісника Миколу Конончука радянська влада з жінкою і 8 дітьми «розкуркулила» та вивезла аж у Вологодську обл. Росії. Утім, вдалося звідти повернутися, а згодом один із його синів Григорій із дружиною Вірою відродили родинне гніздо».

(«Досвітня зоря», 2001 р.).


10 років тому

Заблокована трибуна

«Вперше в історії облради  чергове сесійне засідання не відбулося. А все через пропозицію регіонала Олександра Шубки, який порадив колегам зняти з затвердженого порядку розгляду питання щодо рішення Вищого адмінсуду про скасування Указу Президента України Віктора Ющенка «Про присвоєння Степанові Бандері звання Героя України». Більшість проголосувала «за»… І тоді депутати Анатолій Вітів, Олександр Пирожик, Олександр Вікторов, Ігор Гузь, Олександр Бик, Євген Мельник заблокували трибуну. Голова облради Володимир Войтович був змушений припинити засідання облради…». («Волинська газета», 2011 р.).

Підготував

Сергій ШРАМЧУК.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Хто в раді головний: депутати чи голова?

Хто в раді головний: депутати чи голова?

Голова, бо обраний всенародно. (4) - 20%
Депутати, адже можуть його звільнити. (7) - 35%
Виборці, бо вони носії влади. (4) - 20%
Мені байдуже. (5) - 25%