Передплата-2021: 21 подарунок +1!

Передплата-2021: 21 подарунок +1!


Спочатку коронавірусні обмеження, а потім і люті снігопади, скували активність усього живого. Тому з об’єктивних причин розіграш цінних подарунків та призів серед передплатників «Волинської газети» на 2021 р. дещо відтермінувався в часі. Але – не в просторі.


Тому одразу після свята Стрітення, коли зима зустрічається з весною, відбувся розіграш чергової лотереї серед найвідданіших шанувальників «Волинської газети».

Цього разу приємну місію визначити щасливчиків виконав Заслужений тренер України, Голова Асоціації футболу Волинської області, президент ФК «Волинь» Віталій Кварцяний. Легенда української «гри мільйонів», яку знають далеко за межами рідної землі, справжній патріот Волниського краю, не лише своєю рукою витягнув 21 передплатну квитанцію, визначивши переможців. Віталій Володимирович також встановив додатковий приз для передплатників «Волинської газети» в нинішньому році, подарувавши фірмовий шарф ФФВ, а після завершення відповідальної процедури відповів на кілька актуальних запитань.

Про лауреатів «Передплатної лотереї – 2021» і перелік виграшів «Волинська газета» планує повідомити на своїх сторінках у номері від 25 лютого ц. р. А також – надрукувати цікаве інтерв’ю з завжди цікавим Віталієм Кварцяним.

Наш кор.

На фото Віктора РАЙОВА: Віталій Кварцяний визначає переможців серед передплатників «Волинської газети».

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Хто в раді головний: депутати чи голова?

Хто в раді головний: депутати чи голова?

Голова, бо обраний всенародно. (4) - 20%
Депутати, адже можуть його звільнити. (7) - 35%
Виборці, бо вони носії влади. (4) - 20%
Мені байдуже. (5) - 25%