«Єдиний мій, коханий рідний краю!»

«Єдиний мій, коханий рідний краю!»

У понеділок, 22 лютого, у художній школі відбулося відкриття виставки художніх робіт учасників конкурсу «Єдиний мій, коханий рідний краю!», присвяченого 150-річчю від дня народження Лесі Українки.

Про це йдеться на сайті Луцької міської ради.

На захід завітали заступник міського голови Ірина Чебелюк, директор департаменту культури Тетяна Гнатів, представники Волинського національного університету, а також мистецьких шкіл Луцька.

У конкурсі взяли участь учні художніх шкіл, образотворчих відділень мистецьких шкіл та середніх спеціалізованих мистецьких закладів не тільки Луцька, а й з 15 інших міст України. На виставці представлено 58 робіт із 337-ми поданих. При створенні діти надихалися творчістю та поетичним спадком Лесі Українки.

«Леся Українка - неймовірно сильна та потужна постать в історії України та нашого краю. Тож надзвичайно важливо цінувати і берегти цей спадок, не забувати, а примножувати його. Сьогоднішній день розпочинає цикл заходів, пов’язаних із 150-річчям від дня народження Лесі Українки. Я дякую кожному, хто висловив свої емоції, бачення на папері. Дякую за вашу творчість», - звернулась до присутніх Ірина Чебелюк.

Потому присутнім вручили дипломи учасників конкурсу. Роботи переможців експонуватимуться у виставковій залі Луцької художньої школи, арт-галереї «Луцьк» та на пересувних виставках.

Дар’я ОНІМОВА.

Фото з сайта Луцької міськради.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Хто в раді головний: депутати чи голова?

Хто в раді головний: депутати чи голова?

Голова, бо обраний всенародно. (4) - 20%
Депутати, адже можуть його звільнити. (7) - 35%
Виборці, бо вони носії влади. (4) - 20%
Мені байдуже. (5) - 25%