У Нововолинську автослюсарів та електрогазозварників навчатимуть на сучасному обладнанні

У Нововолинську автослюсарів та електрогазозварників навчатимуть  на сучасному обладнанні

Учора, 25 лютого, у Державному навчальному закладі «Нововолинський центр професійно-технічної освіти»  відбулась презентіція Навчально-практичного центру з автомобільного транспорту та електротехнічного виробництва. 

Про це повідомляють у Волинській ОДА.

У відкритті центру взяли участь: начальник управління освіти і науки Волинської ОДА  Людмила Плахотна, Нововолинський міський голова  Борис Карпус, голова Поромівської громади Олег Савчук, депутат облради, помічник народного депутата Ігоря Гузя Андрій Бокоч, депутат облради Юрій Сиротюк та інші.

Майстерні оснащені сучасним обладнанням, інструментом, що дасть змогу забезпечити підготовку робітничих кадрів з професій «Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів» та «Електрогазозварник» високої кваліфікації. Як відзначила директор Нововолинського центру професійно технічної освіти Валентина Приступа, «минулого року були реконструйовані майстерні, а цьогоріч тут встановили сучасне обладнання».  Майстерня зварювальних робіт налічує понад 20 одиниць зварювального обладнання, є повністю укомплектованих 8 робочих місць для учнів. Встановлений апарат плазмової різки. У майстерні  з ремонту колісних транспортних засобів  учні здобуватимуть навички для виконання різних видів операцій з діагностування, ремонту та технічного обслуговування автомобілів, використовуючи для цього нове обладнання та інструмент. На   створення   центру затрачено   більш     як 3,3 млн грн, з них субвенція з державного бюджету – 1,35 млн грн, обласний бюджет − 0,6 млн грн, інші джерела фінансування, в тому числі кошти спеціального фонду закладу освіти − 1,35 млн грн.

З роботою сучасного обладнання гостей ознайомили педагоги та здобувачі освіти. Окрім того, учні продемонстрували процес шиномонтажу та балансування автомобільного колеса, виконали діагностування автомобіля за допомогою комп’ютерного сканера, зробили 3-Д регулювання розвалу і сходження коліс.

«Відкрити центр вдалося завдяки наполегливій праці працівників Нововолинського центру професійно-технічної освіти, підтримці держави, області та соціальних партнерів» - зазначили у закладі освіти.

На сьогодні у закладах професійної освіти області функціонує 16 навчально-практичних центрів, оснащених інноваційним обладнанням. На часі – відкриття ще одного навчально-практичного центру за галузевим спрямуванням.

Анна АРТЮХ.
Фото із сайту БУГ.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Хто в раді головний: депутати чи голова?

Хто в раді головний: депутати чи голова?

Голова, бо обраний всенародно. (7) - 15.6%
Депутати, адже можуть його звільнити. (13) - 28.9%
Виборці, бо вони носії влади. (15) - 33.3%
Мені байдуже. (8) - 17.8%