Презентували результати опитування “Індекс благополуччя молоді”

Презентували результати опитування “Індекс благополуччя молоді”

У 2020 році Луцька міська територіальна громада приєдналась до когорти громад, які запровадили Індекс благополуччя молоді (ІБМ). Це багатофакторне оцінювання стану благополуччя молодих людей на муніципальному рівні. Він дозволяє легко оцінити та відслідкувати благополуччя молоді у містах, які долучаються до розгортання платформи.

Про це повідомляють на сайті Луцької міської ради.

Сьогодні у культурному центрі «Passage Interdit» відбулась презентація фінальних результатів Індексу. На захід завітали заступник міського голови Ірина Чебелюк, директор департаменту сім'ї, молоді та спорту Володимир Захожий, представники громадських організацій, органів студентського самоврядування, комунальних установ, засобів масової інформації та громадські лідери.

Заступник Луцького міського голови Ірина Чебелюк зазначила, що для міста є важливою взаємодія з молоддю: “Запобіжники, які ми сьогодні отримали, є вкрай важливими для нашої подальшої роботи, щоб формувати ту платформу взаємодії органів місцевого самоврядування та молоді, що забезпечить їх комфорт, стабільність та безпеку”.
 
Опитування охоплювало 49 показників і дало змогу оцінити рівень добробуту молоді у різних сферах життя: освіта; здоров’я; економічні можливості; участь у політичному, громадському житті; інформаційні та комунікаційні технології; безпека та захищеність.

За словами організаторів, у Луцькій територіальній громаді опитування тривало у листопаді-грудні 2020 року. Результат визначався також із урахуванням даних муніципальної статистики.

Так, загальний індекс благополуччя молоді у Луцькій територіальній громаді становить 0,68 (де мінімально – 0, максимально – 1). Стало зрозуміло, які саме сфери життєдіяльності та розвитку молоді можна вважати найбільш ефективними, а у яких ми потребуємо якісних змін, впровадження інновацій, посилення взаємодії усіх зацікавлених сторін.

Також захід відвідав Асистент молодіжних програм Фонду ООН у галузі народонаселення Дмитро Кулик. Він більше розповів про Індекс та його специфіку.

До слова, ІБМ розроблено Фондом ООН у галузі народонаселення (UNFPA) за підтримки Міністерства молоді та спорту України. Більше про ІБМ за посиланням

Анна АРТЮХ.
Фото із сайту Луцької міської ради.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Хто в раді головний: депутати чи голова?

Хто в раді головний: депутати чи голова?

Голова, бо обраний всенародно. (7) - 15.6%
Депутати, адже можуть його звільнити. (13) - 28.9%
Виборці, бо вони носії влади. (15) - 33.3%
Мені байдуже. (8) - 17.8%