На Волині ліквідували канал контрабандного переміщення білоруських сигарет

На Волині ліквідували канал контрабандного переміщення білоруських сигарет

Під час досудового розслідування у кримінальному провадженні за фактом незаконного обігу товарів акцизної групи, співробітниками податкової міліції ГУ ДФС у Волинській області спільно із працівниками Головного управління по боротьбі з корупцією та організовано злочинністю СБУ та УСБУ у Волинській області, під процесуальним керівництвом обласної прокуратури, ліквідовано міжнародний канал незаконного постачання тютюнових виробів з Республіки Білорусь на територію Волинської області.

Про це інформує ДФС у Волинській області.

Правоохоронці відстежили маршрут контрабандистів та затримали вантажний транспортний засіб з масштабною партією контрабандних цигарок. Відтак, під час обшуку транспортного засобу марки «Renault», який перебував під керуванням громадянина України, в багажному відділені виявлено 25 000 пачок тютюнових виробів марки «Minsk» виробництва Республіки Білорусь без марок акцизного податку встановленого зразка України.

Увесь незаконний вантаж цигаркової контрабанди та транспортний засіб вилучено. За попередньою оцінкою вартість вилученого майна становить 1,5 млн.грн.

Наразі проводяться слідчі дії, спрямовані на всебічне, повне і неупереджене дослідження обставин кримінального провадження, вирішується питання про накладення арешту на вилучені товарно-матеріальні цінності та проведення відповідних експертиз.

Анна АРТЮХ.
Фото із фейсбук-сторінки ДФС у Волинській області.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Хто в раді головний: депутати чи голова?

Хто в раді головний: депутати чи голова?

Голова, бо обраний всенародно. (7) - 15.6%
Депутати, адже можуть його звільнити. (13) - 28.9%
Виборці, бо вони носії влади. (15) - 33.3%
Мені байдуже. (8) - 17.8%