На Волині провели перше засідання Координаційної ради з питань місцевого самоврядування

На Волині провели перше засідання Координаційної ради з питань місцевого самоврядування

26 лютого 2021 року у області створили Координаційну раду з питань місцевого самоврядування та провели її перше засідання. За дорученням голови ОДА прийняв участь у нараді перший заступник голови облдержадміністрації Сергій Мовенко.

Про це повідомляють у Волинській ОДА.

Слід зазначити, що Координаційну раду з питань місцевого самоврядування створено при голові обласної ради з метою вироблення узгоджених пропозицій з питань розвитку місцевого самоврядування та забезпечення соціально-економічного та культурного розвитку громад області. До її складу увійшли керівники обласної ради, голови районних рад, міських, селищних, сільських територіальних громад та представники Волинського регіонального відділення Асоціації міст України.

«Щиро сподіваюся, що робота цього консультативно-дорадчого органу буде ефективною, продуктивною і спрямована на розвиток та процвітання громад нашої області. Ми як представники виконавчої гілки влади, сподіваємося на конструктивну співпрацю та діалог при прийнятті тих чи інших рішень, – звернувся до присутніх Сергій Мовенко. – Можу запевнити, що виявимо підтримку у необхідних напрямках і готові ділитися своїм баченням та ідеями». 

Відтак, окрім учасників Коордради до першої наради у системі ZOOM долучилися три компанії, які на території України впроваджують електронні послуги. Їхні представники презентували проекти цифровізації, які оптимізовують роботу органів державних структур на рівні громад.

Також учасники заходу розглянули основні питання щодо співпраці органів місцевого самоврядування та Державної екологічної інспекції у Волинській області. Як зазначив її керівник Олександр Кралюк, така комунікація необхідна задля створення додаткових можливостей громад у напрямку вирішення проблем екологічного характеру та підвищення рівня обізнаності та компетенції їх мешканців.

До слова, головний редактор волинської газети «Вісник+К» Євген Хотимчук під час засідання  запропонував до 30-річчя Незалежності України разом із керівниками органів місцевого самоврядування випустити книгу про територіальні громади Волині. За його словами, книга розповідатиме про їхню історію, економіку, перспективи розвитку тощо. У свою чергу, видання стане корисним для потенційних інвесторів, туристів та буде хорошим подарунком для тих, хто приїде на Волинь вперше.

Анна АРТЮХ.
Фото із фейсбук-сторінки Волинської ОДА.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Хто в раді головний: депутати чи голова?

Хто в раді головний: депутати чи голова?

Голова, бо обраний всенародно. (7) - 15.6%
Депутати, адже можуть його звільнити. (13) - 28.9%
Виборці, бо вони носії влади. (15) - 33.3%
Мені байдуже. (8) - 17.8%