100 днів нової облради

100 днів нової облради


Команда керівництва Волинської облради на чолі з Григорієм Недопадом відпрацювала перших 100 днів та запевнила, що буде продовжувати позитивні напрацювання періоду, коли головою працював Ігор Палиця.


5 березня в овальній залі засідання Будинку органів обласної влади на Київському майдані, 9 у м. Луцьку відбулася пресконференція. На запитання журналістів відповідали понад годину голова облради Григорій Недопад, перший заступник голови Юрій Поліщук, заступник голови Григорій Пустовіт та заступник керівника виконавчого апарату обласної ради – керуючий справами Дмитро Дубняк.

Спілкування керівників найвищого органу представницької влади Волині  модерувала начальниця відділу пресслужби облради Оксана Лукашук.

До честі організаторів живого спілкування з приводу 100 днів роботи на чолі новообраної облради, можливість ставити запитання (причому, неодноразово!) надавалося всім присутнім представникам мас-медіа, участь у пресконференції забезпечили також для всіх без винятку ЗМІ, котрі виявили таке бажання. Крім цього, ніхто нікого не просив щось конкретне озвучувати чи, навпаки, уникати «гострих кутів». Це – також великий плюс для керівництва облради, котре в такий спосіб демонструє свою публічність та демократичність.

Крім цього, для кращого розуміння тематики заходу організатори надали журналістам лаконічний прес-реліз із конкретними фактами, цифрами та визначеними пріоритетами.

До останньої категорії, зокрема, віднесли проведення капітальних ремонтів та матеріально-технічне забезпечення медзакладів; впровадження енергоефективний заходів у закладах бюджетної сфери; розширення території МАПП «Ягодин»; робота над українсько-польським проектом відновлення Замку Радзивіллів у смт Олика; пошук інвесторів для вирішення проблеми з твердими побутовими відходами та розвиток КП «Волиньприродресурс» для полішчення економічного клімату Волині та наповнення місцевих бюджетів».

Як кажуть, коротко і ясно. Хоча, звичайно, в «акул пера» та «асів мікрофона» виникло чимало запитань як за тематикою зустрічі, так і далеко за її канвою. Насамперед, про результати оголошеної ще наприкінці минулого року недовіри голові облдержадміністрації Юрієві Погуляйку, про можливий візит Голови Верховної Ради України Дмитра Разумкова на запрошення Григорія Недопада, про оптимізацію видатків із недовиконаного на понад 30 млн грн бюджету області за 2020 р. і недостатню роботу органів облдержадміністрації з його виконання в ц. р. та на інші важливі теми.

Володимир ДАНИЛЮК.

На фото Романа УСТИМЧУКА: під час пресконференції – Дмитро Дубняк, Юрій Поліщук, Григорій Недопад і Григорій Пустовіт.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Хто в раді головний: депутати чи голова?

Хто в раді головний: депутати чи голова?

Голова, бо обраний всенародно. (7) - 15.6%
Депутати, адже можуть його звільнити. (13) - 28.9%
Виборці, бо вони носії влади. (15) - 33.3%
Мені байдуже. (8) - 17.8%