Головний читацький приз – у листоноші!

Головний читацький приз – у листоноші!

Нововолинчанка Людмила Руденчук передплатила «Волинську газету» і виграла її головний читацький приз – 2021 грн. Саме її передплатну квитанцію витяг легендарний футболіст, заслужений тренер України, голова Федерації футболу Волинської області, президент ФК «Волинь» Віталій Кварцяний.

Людмила Іванівна Руденчук, попри те, що обдаровує друкованим словом нововолинців, і сама полюбляє читати «Волинську газету». Ми вже писали про цю тендітну трудівницю. 
Вона жителька Нововолинська. За фахом – інженер-конструктор, два десятки літ пропрацювала у конструкторському бюро заводу СТО. А коли він зупинився, стала думати, як виживати у ті непрості часи. До того спонукав і материнський обов’язок. Сім’я ж бо велика – троє дітей, шестеро внуків. 
– Змушена була шукати іншу роботу, аби жити самій та годувати дітей, – пригадує ті неспокійні роки. – Так і стала листоношею.
З тих пір пройшло 16 років. Її роботою задоволені і керівництво, і нововолинці. Ще б пак, вона прекрасний фахівець, любить свою справу, привітна з колегами та клієнтами. Добре вивчила не тільки всі міські вулички і дворики, а й характер людей, з якими спілкується, виплачує пенсії, приносить газети й журнали, або й на чиєсь замовлення – продукти чи інші необхідні речі.
Виросли її діти, кожен, як мовиться, має свій хлібчик. Найстаршенька донька Ірина Юріївна викладає фізику, математику та астрономію в місцевому ліцеї,  менша – Алла Миколаївна – працює менеджером у Івано-Франківську, син Олег Миколайович займається міжнародними пасажирськими перевезеннями. 
Минулого року журналісти «Волинської газети» вручали читацький приз Людмилі Руденчук на автозаправці, а цього року – у міській мерії, куди на наше прохання зайшла Людмила Іванівна. 
Вона не приховує свого хвилювання і радощів: «Зайвою ні одна копійчина для пенсіонерки не буває. А тут аж 2021 гривня. Добра надбавка до пенсії». 
Людмила Іванівна така ж енергійна, привітна і мрійна. І так само дорожить часом, бо ж ті 20 кілометрів, які має пройти від дверей поштового відділення до осель пенсіонерів та передплатників періодичних видань, не поменшали. 
Перш, ніж вручити головний приз нашому лавреату, повідомляємо, що на її передплатну квитанцію його витяг легендарний футболіст, заслужений тренер України, голова Федерації футболу Волинської області, президент ФК «Волинь» Віталій Кварцяний.
Журналісти «Волинської газети» подякували Людмилі Іванівній не тільки за любов до нашого часопису, а й за його промоцію та розповсюдження серед містян. Знаємо, що у час пандемії листоноші ризикують більше від інших, та роботи не полишають, йдуть від квартири до квартири, виплачують пенсії, приносять посилки, підбадьорюють і допомагають. У ці непрості часи їм всі раді, бо ж багато старших людей воліють з дому без потреби не виходити, а зв’язок зі світом, як кажуть, тримають через поштарок.

Володимир МИРКА.

На фото Віктора РАЙОВА: головний приз «Волинської газети» – 2021 грн – Людмилі Руденчук вручає заступник редактора з комерційних питань Володимир Мирка. 


  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Хто в раді головний: депутати чи голова?

Хто в раді головний: депутати чи голова?

Голова, бо обраний всенародно. (7) - 15.6%
Депутати, адже можуть його звільнити. (13) - 28.9%
Виборці, бо вони носії влади. (15) - 33.3%
Мені байдуже. (8) - 17.8%