Студенти інтегруються першими

Студенти інтегруються першими

Уперше на Волині вручали подвійні дипломи: 9 магістрів Східноєвропейського національного університету ім. Лесі Українки  отримали один документ про закінчення двох вузів – українського та польського. «Поки політики ще міркують, коли і як ратифіковувати угоду з ЄС, ми її вже ратифікували», – зауважив ректор авторитетного волинського вузу Ігор Коцан.

Вручення документів, що засвідчують здобуття студентами вишу освітньо-кваліфікаційного рівня «магістр», відбувалося 8 липня у Луцьку в особливо врочистій атмосфері. Із 307-ми магістрів 122 здобуло диплом із відзнакою. Особливим цей випуск був ще й через те, що вуз спорядив у самостійне плавання першу команду фахівців, які навчалися за програмою «Подвійний диплом». Одночасно з документом про закінчення магістратури СЄСНУ, вони отримали дипломи магістрів Інституту економіки та менеджменту дипломів Вищої школи економіки та інновацій м. Люблін Республіки Польща. З цієї нагоди в урочистостях взяв участь ректор цього польського вузу Мірослав Ярош. Окрім того, привітали молодь голова облдержадміністрації Григорій Пустовіт, Луцький міський голова Микола Романюк, член-кореспондент Національної академії наук України Володимир Євтух та багато інших почесних гостей. Щирою молитвою юнаків та дівчат благословив на гарне майбуття священик Микола Бурчак…

Цій молоді випало рушати в доросле життя у надто відповідальний час. Тому навряд чи можна зичити, аби дорога їхня була легкою. Вона буде  непростою. Але головне – щоби кожен сягнув того результату, про який мріє. А дехто – навіть такого, про який і не мріяв!..

Наш кор.

На фото Олени ЛІВІЦЬКОЇ: магістри Інституту іноземної філології з деканом Оксаною Рогач – світлина на згадку.

 

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Децентралізація влади в Україні...

Децентралізація влади в Україні...

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (72) - 13.5%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (233) - 43.7%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (164) - 30.8%