На Волині демонтували нелегальну АЗС

На Волині демонтували нелегальну АЗС

Першого квітня під час проведення заходів по протидії діяльності нелегальних АЗС, на виконання доручень Кабінету Міністрів України, в рамках роботи міжвідомчої робочої групи, працівниками податкової міліції Волині спільно з працівниками Ковельського районного управління  поліції ГУ НП у Волинській області, Управління ДСНС у Волинській області, за координацією Волинської ОДА та Ковельської окружної прокуратури викрито та демонтовано незаконно встановлену АЗС,.

Про це повідомляють на фейсбу-сторінці ДФС у Волинській області.

Під час проведення огляду земельної ділянки розташованої  у Ковельському районі на узбіччі автошляху М07 «Київ-Ковель-Ягодин» встановлено факт зберігання та безготівкової реалізації за допомогою магнітного чіпу дизельного палива без відповідних дозвільних документів. При цьому, правоохоронцями зафіксовано факт використання такого магнітного чіпу водієм при заправці вантажного транспортного засобу більше як на 500 літрів.

У результаті з незаконного обігу вилучено понад 10 тонн дизелю, паливно-роздавальний модуль та ємності (єврокуби), де зберігалось пальне. За попередніми підрахунками вартість вилучених товарно-матеріальних цінностей становить 500 тисяч гривень. В ході проведення комплексу заходів незаконно встановлену АЗС демонтовано. 

Зараз вживають заходів, направлених на встановлення осіб причетних до організації такої незаконної діяльності з метою притягнення їх до відповідальності.

Нагадаємо, що в поточному році оновлено склад міжвідомчої робочої групи, з метою ефективної протидії нелегальному обігу пального. Координує роботу особисто Голова облдержадміністрації Юрій Погуляйко.  

У зв’язку з актуальністю питання, працівники податкової міліції в  посиленому режимі відпрацьовують ринок нафтопродуктів, а тому просимо небайдужих громадян інформувати про відомі їм факти щодо нелегальної реалізації пального за тел. (0332) 777-102.

Анна АРТЮХ.
Фото із фейсбук-сторінки ДФС у Волинській області.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Хто в раді головний: депутати чи голова?

Хто в раді головний: депутати чи голова?

Голова, бо обраний всенародно. (7) - 15.6%
Депутати, адже можуть його звільнити. (13) - 28.9%
Виборці, бо вони носії влади. (15) - 33.3%
Мені байдуже. (8) - 17.8%