Тривога!

Тривога!


Перед загрозою російського вторгнення Сухопутні війська України розгортають підрозділи територіальної оборони для посилення захисту кордонів. Де найскладніша ситуація?


З метою формування і підготовки підрозділів територіальної оборони (далі – ТрО) до виконання завдань за призначенням, виконання завдань ТрО щодо контролю населених пунктів, посилення і захисту державного кордону, охорони і оборони визначених об’єктів, боротьби з Диверсійно-розвідувальними групами у прикордонних районах країни в окремих областях південного регіону країни проводяться збори. Про це повідомила пресслужба Сухопутних військ ЗСУ.

Метою зборів є нарощування спроможностей підрозділів ТрО до виконання визначених їм завдань.

«Основними цілями зборів є – удосконалення рівня умінь і практичних навичок командирів та штабів щодо управління підрозділами, підвищення індивідуальних навичок військовослужбовців щодо виконання визначених завдань на реальних об’єктах:

по охороні та захисту адміністративного кордону з АР Крим, прикриття десантно-доступних ділянок узбережжя;

виконанні завдань із контролю населених пунктів, по охороні органів державної влади, посиленню охорони критичних об’єктів, мостів, несення служби на блокпостах, контроль населених пунктів з виконанням завдань комендантської години;

боротьба з диверсійно-розвідувальними силами, іншими озброєними формуваннями агресора та антидержавними незаконно утвореними озброєними формуваннями», – повідомляється.

Слід зазначити, що в кожній області України, в т. ч. і на Волині, сформовано бригаду Військо територіальної оборони в складі 6 батальйонів кожна.

Світлана КОМА.

На фото пресслужби Сухопутних військ Збройних Сил України: військовослужбовець підрозділі ТрО на бойовому посту.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Хто в раді головний: депутати чи голова?

Хто в раді головний: депутати чи голова?

Голова, бо обраний всенародно. (7) - 15.6%
Депутати, адже можуть його звільнити. (13) - 28.9%
Виборці, бо вони носії влади. (15) - 33.3%
Мені байдуже. (8) - 17.8%