Прощання з полеглим Героєм (оновлено)

Прощання з полеглим Героєм (оновлено)


Свято Благовіщення 7 квітня 2021 р. у м. Луцьку та однойменній територіальній громаді проходить у чорних кольорах. Люди прощатимуться з черговим полеглим у боях на фронті російсько-української війни Героєм – Сергієм Сулимою. Час панахиди у Луцькому Свято-Троїцькому кафедральному соборі ПЦУ орієнтовно 13.30, по завершенню на Театральному майдані м. Луцька прощання представників органів влади, громадськості та військовослужбовців.


Луцький міський голова Ігор Поліщук ввечері 6 квітня підписав розпорядження, де зазначається:

«Відповідно до статті 42, пункту 8 статті 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», пункту 2.10 рішення виконавчого комітету Луцької міської ради від 17.02.2021 №116-1 «Про регламент роботи виконавчого комітету та виконавчих органів Луцької міської ради», у зв’язку з загибеллю в зоні проведення операції об’єднаних сил військовослужбовця Сулими Сергія Олексійовича 7 квітня 2021 р. оголошено днем жалоби у Луцькій міській територіальній громаді:

1. На знак скорботи за загиблим забезпечити приспущення Державного Прапора України з чорною стрічкою на адміністративних приміщеннях міської ради, комунальних підприємств та закладів, державних підприємств, установ, організацій на території Луцької міської територіальної громади. Заборонити звучання розважальної музики на ринках, у закладах торгівлі та ресторанного господарства, в громадському транспорті та через звукопідсилюючу апаратуру на зупинках громадського транспорту.

2. Луцькому районному управлінню поліції ГУНП у Волинській області та управлінню патрульної поліції у Волинській області Департаменту патрульної поліції забезпечити перекриття руху транспорту 7квітня 2021р. від Театрального майдану до проспекту Волі, 25 під час проходження скорботної ходи.

3. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою».

Слід нагадати, що лучанина Сергія Сулиму російські окупанти вбили біля населеного пункту Шуми неподалік тимчасово окупованого м. Горлівка Донецької обл. Наш земляк 1980 р. н. підірвався на вибуховому пристрої в зоні проведення АТО/ООС 3 квітня 2021 р. Він був головним сержантом гірсько-штурмового взводу гірсько-штурмової роти військової частини А3892.
6 квітня із полеглим побратимом попрощалися однополчани, і траурний кортеж вирушив на Волинь…

Сергій ШРАМЧУК.

На фото Агенції ЕРА/UP: у зоні проведення АТО/ООС.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Хто в раді головний: депутати чи голова?

Хто в раді головний: депутати чи голова?

Голова, бо обраний всенародно. (7) - 15.6%
Депутати, адже можуть його звільнити. (13) - 28.9%
Виборці, бо вони носії влади. (15) - 33.3%
Мені байдуже. (8) - 17.8%