Через "Ягодин" намагалися провезти брендовий одяг під виглядом "гуманітарки"

Через

Працівники Волинської митниці Держмитслужби за попередньою інформацією Департаменту боротьби з контрабандою та порушеннями митних правил Держмитслужби, спільно з УЗБУ у Волинській області попередили чергову спробу ввезення брендового одягу під виглядом «гуманітарної допомоги».

Про це повідомляє Волинська митниця.

Громадянин Федеративної Республіки Німеччина в’їхав вантажним автомобілем в зону митного поста «Ягодин» з вантажем «гуманітарна допомога». До митного контролю громадянин подав товаросупровідні документи відповідно яких переміщується вантаж «одяг, бувший у використанні». Отримувачем даного товару є українська благодійна організація.

Після повного митного огляду зазначеного транспортного засобу, встановлено невідповідність наявного вантажу до інформації наданої в товаросупровідних документа, поданих до митного контролю. Замість вживаного одягу у вантажному відсіку автомобіля було 12 662 одиниці нового брендового одягу загальною вартістю 19 мільйонів 702 тисячі гривень.

Таким чином, з приховуванням від митного контролю, голова благодійної організації відправника намагався незаконно ввезти товар на митну територію України.

Зазначені дії мають ознаки порушення митних правил, передбаченого ч.1 ст. 483 Митного кодексу України. Працівниками Волинської митниці Держмитслужби складено протокол про порушення митних правил, відповідно до якого товар вартість понад 19 мільйонів гривень вилучено до рішення суду.

Анна АРТЮХ.
Фото із фейсбук-сторінки Волинської митниці.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Хто в раді головний: депутати чи голова?

Хто в раді головний: депутати чи голова?

Голова, бо обраний всенародно. (7) - 15.6%
Депутати, адже можуть його звільнити. (13) - 28.9%
Виборці, бо вони носії влади. (15) - 33.3%
Мені байдуже. (8) - 17.8%