У Боратинській школі облаштували квіткову алею та міні-парк

У Боратинській школі облаштували квіткову алею та міні-парк

Восьмикласниця Анна Макаренко з Боратина ініціювала у своїй школі облаштування квіткової алеї. Ідея реалізувати екологічну ініціативу виникла у школярки під час участі у програмі «Ініціативна молодь». Проект Анни щодо створення алеї «Квіткове диво» виявився у числі переможців, тож дівчина отримала 1000 грн для реалізації свого задуму.

Про це повідомляють на сайті Боратинської ОТГ.

Весняно-польові роботи у школі розпочалися із висадки квітучих кущів. Процесу облаштування алеї передував тривалий підготовчий етап. Напередодні толоки Анна разом з вчителями та однокласниками відвідали розсадник декоративних рослин у Мстишині, де разом відібрали саджанці. Свій вибір школярі зупинили на кущах лапчатки та гібіскусу. Поряд із квітковою алеєю на задньому дворі школи висадили також кілька десятків дерев, тож незабаром у Боратинській школі буде справжній парк.

Анна Макаренко розповідає, що першу частину свого проекту – організаційно-флористичну уже завершила, наступний крок – просвітницька діяльність: «Так, алею ми вже створили, але тепер слід подбати, що з нею буде у майбутньому. Зараз я навчаюся у 8 класі, через кілька років я і мої однокласники покинемо стіни школи, а за рослинами має хтось доглядати. Тому виникла ідея провести кілька еко-уроків для молодших школярів, розповісти їм про саму концепцію озеленення школи, а також поділитися секретами щодо висадки та догляду за рослинами. Наразі учні залюбки долучилися до нашої екологічної акції, сподіваюся, що це стане хорошою традицією у нашій школі і щороку з’являтиметься все більше таких «зелених» локацій». 

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Хто в раді головний: депутати чи голова?

Хто в раді головний: депутати чи голова?

Голова, бо обраний всенародно. (7) - 15.6%
Депутати, адже можуть його звільнити. (13) - 28.9%
Виборці, бо вони носії влади. (15) - 33.3%
Мені байдуже. (8) - 17.8%