Кубок України з пожежно-прикладного спорту: волинська команда здобула першість за підсумками подолання 100-метрової смуги з перешкодами

У Луцьку тривають змагання за Кубок України з пожежно-прикладного спорту.

Як інформує пресслужба ГУ ДСНС України у Волинській області, у подоланні 100-метрової смуги з перешкодами першість здобула команда з Волині. Друге місце у цьому виді змагань посіли київські спортсмени, а третіми фінішували одесити.

У двоборстві волиняни також посіли перше місце. Другий результат продемонстрували одесити, а третій кращий результат - в команди міста Києва.

Чемпіоном у подоланні 100-метрової смуги з перешкодами серед чоловіків став Владислав Аксентьєв (Дніпропетровська область), другий кращий результат – у Богдана Кухара з Житомирської області.

Зазначається, що наступний етап змагань - пожежна естафета 4х100 метрів – відбуватиметься на стадіоні Авангард.