Голі та смішні

Голі та смішні

Насолоджуючись теплим літнім днем, повільно йшла вулицею нашого міста. Увагу привернула дивна сцена біля магазину секонд-хенду. Молода пара перед самісіньким входом почала роздягатися і ховати свої речі у рюкзаки. Тоді у нижній білизні рішуче рушили до магазину.

«Сміливо! – подумала. – Мабуть, у таку спеку кондиціонер не справляється». Та коли і наступний покупець поспішно роздягнувся і забіг у відчинені двері, я, зацікавлена, попрямувала за ним. Те, що побачила, шокувало. Переважно молоді люди були напівроздягнені, ніби на пляжі. Хапаючи стоси одягу, шикувалися до каси. Кремезний охоронник не виглядав здивованим, лише час від часу голосно вигукував: «Поспішайте! Акція закінчується об 11 годині!». Я зрозуміла, що за поясненням потрібно звернутися саме до нього.

– Так, сьогодні в нас акція. Ось плакат на стіні висить. Читайте, – сказав він.

Я повернула голову і прочитала таке: «Голим приходь – усе винось! Усім у купальниках та плавках. 5 речей безкоштовно». Ось тепер мені стало все зрозумілим. Відмітивши оригінальність сьогоднішньої події, я вирішила запитати в директора магазину, кому належить така ідея. Наталія Петрівна пояснила, що така акція не нова у світі. Але в мережі їхніх магазинів вона проводиться вперше. Я поцікавилася, як сприйняли таке нововведення купці.

– По-різному. Старші люди обурювалися, вважаючи це розпустою, а молодші – нормально, з посмішкою, – каже директор.

Ірина ШАБАЛА.


  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Децентралізація влади в Україні...

Децентралізація влади в Україні...

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (72) - 13.5%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (234) - 43.7%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (165) - 30.8%