Німецька гостинність

Німецька гостинність  

Ковельських дітей у Барзінгхаузені зустрічали за найвищим розрядом, а солодощами їх пригощав особисто бургомістр!
За сприяння влади м. Ковеля впродовж місяця 24 дитини пільгових категорій громадян перебували на відпочинку у м. Барзінгхаузен (Німеччина). Громадське товариство «Допомога дітям України», незмінним керівником якого вже 20 років є Лілія Бішофф, щороку запрошує ковельських дітей ознайомитися з історією та культурою Німеччини. 
З українським короваєм ковельська група й прибула у м. Барзінгхаузен, де дітей розмістили в приватних будинках місцевих жителів. Буквально наступного дня відбулася зустріч із бургомістром Марком Ламаном. Він провів дітей коридорами мерії, будівлі якої понад 300 літ. У залі засідань на юних гостей чекав солодкий стіл. Пан Ламан розповів про історію міста та сьогодення Барзінгхаузена, подарував сувеніри. Знайомство продовжилось екскурсією вулицями, під час якої бургомістр разом із дітьми відвідав кав’ярню та пригостив усіх смачним морозивом. 
Досить цікавою та повчальною була екскурсія в аеропорт м. Ганновер. Ковельчани були у захваті й від німецьких зоопарків, басейнів, аквапарків та дитячих атракціонів, аматорського театру під відкритим небом. 
У м. Фрідланд відбувся футбольний матч між сирійськими та українськими юнаками. Дівчатка ж грали у настільний теніс, шахи та шашки. 
Потрапили наші юні земляки й на святкування 50-річчя дитячо-юнацького об’єднання пожежників. Змагання за участі 18-ти місцевих команд та ковельської збірної тривали 3 дні на схилах гори Дайстер, де розмістилося наметове містечко. Зусилля наших дітей не були марними – вони повернулися додому з заслуженими нагородами.
На прощальний вечір з’їхалися усі сім’ї, де проживали наші діти. Ковельчани підготували святкову програму. У вишиванках, із квітами у руках вони виконали пісню про Волинь і подякували людям, які стали їм дорогими і рідними. Не обійшлося без подарунків і від товариства «Допомога дітям України» на чолі з її керівником Лілією Бішофф. 
Прес-служба Ковельської міськради.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

«Боротьба влади з коронавірусом SARS CoV-2 – це…

«Боротьба влади з коронавірусом SARS CoV-2 – це…

Ефективна протидія смертоносній інфекції. (4) - 7.3%
Нездатність адекватно реагувати на загрози. (12) - 21.8%
Відволікання уваги від чогось важливішого. (30) - 54.5%
Мене це не стосується. (3) - 5.5%