Дійти до кожного!

Дійти до кожного!

Нещодавно голова Ратнівської райдержадміністрації Лариса Цепух побувала в Прохідській сільраді, де не тільки взяла участь у сесії місцевого органу самоврядування, але й відвідала родини всіх військовослужбовців, які пішли з цього краю захищати Вітчизну.
Як поінформувала начальник відділу інформаційної діяльності та комунікацій із громадськістю апарату райдержадміністрації Людмила Мазурик, керівник виконавчої влади Ратнівщини уважно вислухала хід обговорень усіх питань порядку денного, де знайшлося місце для аналізу стану розгляду звернень громадян, затвердження кошторису витрат на капітальний ремонт систем опалення в НВК «ЗОШ І-ІІ ст.–дитячий садок с. Конище», а також виділення додаткових коштів для потреб мобілізованих військовослужбовців.
Потім голова райдержадміністрації поінформувала присутніх про стан мобілізаційної роботи на території Ратнівщини, а після закінчення сесійного засідання Лариса Григорівна відвідала всі сім’ї мобілізованих, які проживають на території сільради, вивчила проблеми, що їх хвилюють, дала відповідні завдання керівникам установ щодо їх виконання.
До речі, вдумливому підходові до вирішення проблем простих людей Ларисі Цепух сприяє її власна трудова біографія. Вона народилася в с. Велимче Ратнівського р-ну. Працювати почала з 1986 р. – кухарем у Брестському річковому порту. Потім була покоївкою фірми «Вест-Інтур». У 1996-1999 рр. – інспектор Ратнівської митниці та інспектор вантажно-пасажирського відділу в «Домановому». Рік працювала робітницею фанерного цеху Ратнівського лісомисливського господарства, а в 2005-2010 рр. очолювала в райдержадміністрації відділ, що опікувався справами сім’ї, молоді та спорту. До призначення на посаду навесні нинішнього року тимчасово не працювала.
Наш кор.
На фото прес-служби Ратнівської райдержадміністрації: Лариса Цепух спілкується з молодою мамою, чоловік якої – в зоні проведення АТО.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи справилася б центральна влада з епідемією коронавірусу без підтримки органів самоврядування Волині?

Чи справилася б центральна влада з епідемією коронавірусу без підтримки органів самоврядування Волині?

Звичайно, адже вона використала для боротьби з Covid-19 весь потрібний державний ресурс. (3) - 9.4%
У Києві тільки імітують бурхливу діяльність. Насправді під прикриттям коронавірусом вирішують інші справи. (20) - 62.5%
Якби не місцеві ради, то епідемія б стала масовою. (5) - 15.6%
Мене це не стосується. (2) - 6.3%