Дорогий медогляд

Дорогий медогляд

Волинською прокуратурою з нагляду за додержанням законів у транспортній сфері проведено перевірку дотримання вимог законодавства у сфері охорони здоров’я в діяльності державного закладу «Вузлова лікарня станції Ковель» Державного територіально-галузевого об’єднання «Львівська залізниця».
Перевіркою було виявлено ряд порушень щодо належного фінансування цього закладу охорони здоров’я. Так, згідно з чинним законодавством, подібні заклади охорони здоров’я, які обслуговують лише окремі категорії населення за професійною ознакою, фінансуються, як правило, за рахунок підприємств, установ і організацій, які вони обслуговують.
Встановлено, що низкою відокремлених структурних підрозділів ДТГО «Львівська залізниця» з «Вузловою лікарнею станції Ковель» було укладено договори про надання послуг із проведення обов’язкового медичного огляду працівників, однак кошти за це підрозділами сплачувалися не в повному обсязі. Як наслідок – утворилася заборгованість, яка призвела до неналежного фінансового наповнення спеціального фонду лікарні у 2013-2014 рр. та нестачі фінансування для закупівлі медикаментів і обладнання для лікарні. 
На усунення виявлених порушень спеціалізованою прокуратурою було внесено подання начальнику ДТГО «Львівська залізниця». Завдяки втручанню прокуратури закладу охорони здоров’я відшкодовано понад 600 тис. грн заборгованості. 
Прес-служба прокуратури області.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Децентралізація влади в Україні...

Децентралізація влади в Україні...

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (73) - 13.1%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (247) - 44.2%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (173) - 30.9%