Дорогий медогляд

Дорогий медогляд

Волинською прокуратурою з нагляду за додержанням законів у транспортній сфері проведено перевірку дотримання вимог законодавства у сфері охорони здоров’я в діяльності державного закладу «Вузлова лікарня станції Ковель» Державного територіально-галузевого об’єднання «Львівська залізниця».
Перевіркою було виявлено ряд порушень щодо належного фінансування цього закладу охорони здоров’я. Так, згідно з чинним законодавством, подібні заклади охорони здоров’я, які обслуговують лише окремі категорії населення за професійною ознакою, фінансуються, як правило, за рахунок підприємств, установ і організацій, які вони обслуговують.
Встановлено, що низкою відокремлених структурних підрозділів ДТГО «Львівська залізниця» з «Вузловою лікарнею станції Ковель» було укладено договори про надання послуг із проведення обов’язкового медичного огляду працівників, однак кошти за це підрозділами сплачувалися не в повному обсязі. Як наслідок – утворилася заборгованість, яка призвела до неналежного фінансового наповнення спеціального фонду лікарні у 2013-2014 рр. та нестачі фінансування для закупівлі медикаментів і обладнання для лікарні. 
На усунення виявлених порушень спеціалізованою прокуратурою було внесено подання начальнику ДТГО «Львівська залізниця». Завдяки втручанню прокуратури закладу охорони здоров’я відшкодовано понад 600 тис. грн заборгованості. 
Прес-служба прокуратури області.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

«Боротьба влади з коронавірусом SARS CoV-2 – це…

«Боротьба влади з коронавірусом SARS CoV-2 – це…

Ефективна протидія смертоносній інфекції. (4) - 7.3%
Нездатність адекватно реагувати на загрози. (12) - 21.8%
Відволікання уваги від чогось важливішого. (30) - 54.5%
Мене це не стосується. (3) - 5.5%