І разом – переможемо!

І разом – переможемо!

Голова Локачинської райдержадміністрації Ольга Лінник публічно звернулася з подякою на адресу всіх, хто долучився до підтримки учасників Антитерористичної операції та їхніх родин. Слова – особливо актуальні, адже понад 50 мешканців району зараз зі зброєю в руках захищають територіальну цілісність України на Сході.
«Військові реалії сьогодення в черговий раз доводять, що патріотизм українського народу нездоланний. На захист суверенітету нашої держави, не вагаючись, виступили найкращі, найвідданіші патріоти нашого краю. Односельчани усвідомлюють, що вони потребують особливої допомоги та підтримки у такий визначальний для Збройних сил України час, а тому з усією відповідальністю підійшли до такої важливої місії, як допомога нашим мужнім воїнам.
Районна державна адміністрація висловлює щиру подяку всім тим, хто долучився до надання фінансової та матеріальної допомоги на потреби військовослужбовців району та волинян, які служать в інших формуваннях.
Зокрема, за активну участь у формуванні вантажу для військовослужбовців району в зону АТО особливі слова вдячності хочу висловити громаді Війницької сільради на чолі з сільським головою Мирославом Базаром, які зібрали близько 4 т продукції.
Висловлюю щиру подяку працівникам районної лікарні та райдержадміністрації за підтримку наших земляків-військовослужбовців та їхніх сімей шляхом перерахування одноденного заробітку на рахунок районної організації ветеранів.
Вдячна керівникам підприємств, установ, організацій, представникам громадських об’єднань, усім односельчанам району, які долучилися і надалі продовжують збір коштів та продукції для допомоги військовослужбовцям з нашого району, які несуть нелегку службу у зоні Антитерористичної операції у Донецькій та Луганській областях.
Щиро дякую всім тим, хто надав матеріальну допомогу сім’ї полеглого бійця за незалежність України Г. П. Савчука. Низький уклін також В. А. Магновському та його колективу, який надав транспорт для перевезення із Вінницького медичного центру до Волинського військового госпіталю пораненого в зоні  АТО контрактника В. В. Дудюка.
На сьогодні більше 50 краян захищають східні рубежі України, визволяють міста і селища від терористів та найманців сусідської держави. Саме підтримка всіх нас неабияк піднімає їхній бойовий дух, укріплює віру у перемогу. Їм та їхнім сім’ям потрібна наша повсякденна увага та допомога від влади, громадськості, кожного з нас. Будьмо єдині, і разом ми переможемо!», – наголосила Ольга Лінник.
Прес-служба Локачинської райдержадміністрації.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Децентралізація влади в Україні...

Децентралізація влади в Україні...

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (70) - 13.3%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (232) - 44.2%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (160) - 30.5%