Коли ворог проводить військові маневри, потрібні наші антитерористичні навчання

Коли ворог проводить військові маневри, потрібні наші антитерористичні навчання


Координаційна група Антитерористичного центру при Управлінні СБ України у Волинській області проведе антитерористичні навчання у північних прикордонних районах регіону. 


«Метою проведення заходів є удосконалення міжвідомчої взаємодії з протидії можливим терористичним і диверсійним загрозам прикордонних районах. У ході тренувань під посиленим захистом перебувають об’єкти критичної інфраструктури, у тому числі енергетичної і транспортної системи. У навчаннях беруть участь правоохоронці Волинської та Рівненської областей, а саме: регіональні підрозділи СБУ, Національної поліції, Держприкордонслужби, Національної гвардії. Тренувальні заходи проводяться в умовах максимально наближених до реальних та з неухильним дотриманням прав і свобод громадян», – зазначає Пресслужба УСБ України у Волинській області.


Під час навчань в окремих районах можливе тимчасове запровадження особливого режиму, зокрема обмеження або заборона руху транспортних засобів і пішоходів, перевірка документів, що посвідчують особу, огляд автомобілів тощо.


СБУ звертається до волинян із розумінням поставитися до тимчасових незручностей і належним чином реагувати на законні вимоги правоохоронців.


Крім того, просимо громадян інформувати правоохоронців за номером телефону довіри 097-7-911-911 у випадках:


• прибуття чи перебування підозрілих осіб, які виявляють підвищений інтерес до військових об’єктів, будівель органів державної влади, об’єктів критичної інфраструктури та місць масового перебування людей;

• появи підозрілих транспортних засобів чи безпілотних літальних апаратів поблизу стратегічних об’єктів;

• виявлення підозрілих предметів чи засобів ураження;

• отримання інформації про наміри здійснення терористичної і диверсійної діяльності або інших протиправних дій.


«Дякуємо громадянам за розуміння необхідності проведення антитерористичних навчань!», – завершується інформаційне повідомлення, котре 8 вересня поширила Пресслужба УСБ України у Волинській області.


Слід зазначити, що подібні навчання цими днями проводилися на Донбасі, Херсонщині, а потім у сусідньому м. Львові. Крім усього іншого оперативники в Місті Лева перевіряли документи у водіїв транспортних засобів, а також провели обстеження адмінбудівлі Львівської міськради на предмет знаходження ймовірної вибухівки.


Ці заходи необхідні для посилення обороноздатності України, адже з 10 до 16 вересня по той бік північного кордону України, в т. ч. між Волинню та Берестейщину, російська військова машина та її білоруські сателіти проводять провокаційні маневри «Запад-2021». Відтак, українське прикордоння має бути належним чином забезпечене від різних неприємностей із того боку…


Ольга ДАНИЛЮК.

Ілюстративне зображення Пресслужби УСБ України у Волинській області.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

«Чи готові ви в разі збройної агресії Росії на Волинь зі зброєю в руках боротися з окупантами?».

«Чи готові ви в разі збройної агресії Росії на Волинь зі зброєю в руках боротися з окупантами?».

Піду на війну в перших лавах (14) - 36.8%
Для цього є армія, прикордонники, поліція і СБУ (7) - 18.4%
Буду підпільником (7) - 18.4%
Ми приречені на поразку (2) - 5.3%
Мене це не стосується (5) - 13.2%