Перша ластівка

Перша ластівка


Передплатила, надіслала квитанцію і виграла приз!

Приємно знайомитися з  нашими читачами і шанувальниками віч-на-віч. До того ж, і нагода випала чудова: відбувся розіграш призів передплатної лотереї. А це значить, що ми завітаємо в домівку до кожного переможця, аби привітати з перемогою, вручити подарунок та просто поспілкуватися про життя-буття. Але є й ті, котрі самі заходять у гості.

Як зробила наша постійна шанувальниця Галина Семенюк із с. Романів Луцького р-ну, котра стала першою ластівкою серед щасливчиків. Та й приз у Галини Михайлівни дуже актуальний нині – це електросушарка для овочів і фруктів. Адже сезон у розпалі.

– Приїхала до Луцька на конференцію для вчителів математики, от і вирішила сама забрати подарунок, – розповідає наша постійна читачка, котра на педагогічній ниві трудиться вже 34 роки, а останніх 16 – ще й займає посаду заступника директора Романівської ЗОШ із навчально-виховної роботи. – Я давно передплачую «Волинську газету». Ми «потоваришували» ще на роботі (дирекція постійно передплачує ваше видання). Але квитанцію надіслала вперше, бо раніше чомусь не вірила в успіх. Ось тепер вирішила спробувати, і відразу результат – електросушарка. Дуже рада подарунку, бо надзвичайно хороша та корисна річ і все робить швидко.

Адже сім’я Семенюків, окрім господарства (а це свині та птиця), городу, має чудовий сад, де стигнуть виноград, яблука, з яких готують напої і, звичайно, сушать. Раніше, каже пані Галина, це робили в печі, потім у духовці, а тепер-от увесь процес займатиме небагато часу. Що дуже важливо, бо ж треба всюди встигати – і вдома, і на роботі. Злітаються до бабусі з дідусем і п’ять онучок-щебетушок. Тож їх теж хочеться порадувати смаколиками. А як видається вільна хвилинка, навіть хай і вночі, Галина Михайлівна бере погортати свіжий номер «Волинської газети», адже прагне завжди бути в курсі всіх подій і в регіоні, і в країні, та ще й фах зобов’язує. Бо ж часто-густо до вчителя та заступника директора школи звертаються з наболілими питаннями і дорослі мешканці, і учні.

– У «Волинській газеті» мені подобається все, вона дуже цікава, насичена інформацією. Особливо люблю читати історичні матеріали, про життєві долі, політику, поради, а чоловікові більше подобається про спорт, хоча переглядає в газеті все від «А» до «Я», – каже наша шанувальниця.

Галина Семенюк народилася у сусідньому Ботині у родині, де багато вчителів фізики та математики, тому їй, відмінниці, після закінчення школи радили продовжити традиції, хоча Галина мріяла про фах лікаря, точніше – про таку спеціальність, як «Прикладна математика в медицині». Але в ті часи така професія не була поширеною, лише нині стає актуальною. А щоб стати суто лікарем, треба було здолати довгий шлях – медучилище, робота в лікарні, а тоді лише інститут. Відтак прислухалася до порад і обрала спеціальність «вчитель математики» у Луцькому педінституті. До того ж, мала схильність до точних наук. Ці здібності успадкував син, який закінчив Луцький технічний університет, а донька працює пліч-о-пліч із мамою у романівській школі, тільки вже практичним психологом.

Прощаючись, Галина Михайлівна згадує:

– Не думала, що мені так пощастить! Бо ж казала чоловікові: бензопилу маємо, сад теж, то, може, хоч праску виграємо. Але як прочитала, що мені дісталася електросушарка, то повірила в удачу. Тепер обов’язково надсилатиму квитанції!

Тож запрошуємо всіх: передплачуйте «Волинську газету» – і вам теж посміхнеться Фортуна!

Наталія ГЛАВНІЧЕК.

Фото автора.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Децентралізація влади в Україні...

Децентралізація влади в Україні...

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (70) - 13.4%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (229) - 43.9%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (160) - 30.7%